Primordia Full Sağlam Tek Link İndirOyun Hakkında Bilgi:

Primordia 2012 yılının Temmuz ayında Wadjet Eye Games tarafından piyasaya sürülmüş bir point-click, aksiyon oyunudur.

Oyunun tarzı biraz değişik, tam bir aksiyon oyunu sayılamaz. Değişik olmasının yanı sıra bilinmezliklerle dolu olan kurgusu ayrı bir tat veriyor. Güçlerini kaybetmiş bir robotu yönettiğimiz oyunda çoğu kısım çözülmesi gereken detaylarla gizli. Eğer ingilizceniz de az çok varsa oyundan daha bir zevk alırsınız. Oyunun pikselleri görünen mausu ve menüsü size “kalitesiz oyun” çağrışımı yaptırmasın bu oyunun, nasıl derler, tarzı öyle 🙂 Oynadıkça daha iyi anlayacaksınız.

 

İndireceğiniz dosya toplamda 1.38 GB olup, direk setup’dır.

 

Minumum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi:Windows XP , Vista , 7
RAM: 1 GB
İşlemci:  AMD veya Intel Dual Core 2 GHz işlemci
Ekran Kartı: DirectX 9.0c ile 3D grafik kartı uyumlu
Hard Disk: 1 GB

Gelgelelim İndirmeye.

Gerekenler:


Primordia oyununu tek link  indireceğiz. İndirdiğimiz linkimiz sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.


 

Buyrun İndirme Linkimiz:


Adım Adım  Primordia İndirme & Kurulum & Crack
Oyunun kurulumu crack gerektirmez ve çok basittir.

İndirdiğiniz klasördeki setup a çift tıkladıktan sonra “next” diyin ve kurulum bittiğinde oyuna başlayabilirsiniz. Ayrıca update’yi indirmeniz ve kurmanız tavsiye olunur.

Primordia oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanları şahsen denedik ve herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız yorum bırakarak sorun en kısa zamanda yanıtlamaya çalışırım.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.
Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara