postal-3-pc-game2

Postal 3 Full Sorunsuz Tek Link İndirPostal 3-cover-screen-full

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Vahşiliğin, gerilimin ve kuralsız gidişatın bir arada olduğu Postal oyun serisinin 3.’sü nihayet çıktı. Merakla beklenen oyunda senaryo genel olarak önceki serilere paralel bir şekilde ilerliyor. Paradise şehrinde bir türlü başı beladan kurtulmayan Postal Dude; çeşitli nedenlerden dolayı Catharsis şehrine geliyor. Beladan kaçtıkça adetayı belayı kendine çeken, bir süper kahramandan daha öte bir varlık olan Postal Dude; sıradan ve basit işlerle uğraşmak yerine daha zorlu ve mücadele gerektiren işlere yöneliyor. Absürt bir senaryo ile karşımıza çıkan bu oyunda hayali olarak Catharsis şehrinde Dude; hırçın köpeği Champ ile birlikte. Güvenlik güçleri, fanatik çevreciler, Segway motorcuları, El Kaide ve Venezuela orduları, yakından tanıdığımız ünlüler, porno yıldızları, playboylar; kısacası farklı kesimlerden ne kadar adı duyulmuş ve ün yapmış insan varsa bu şehirde… Oyunun fazla akıcı olduğunu söylemek yanlış olur; fakat eğlenceli ve aksiyon dolu bir oyun olduğu da kesin. Oyun içerisinde filmleri, dizileri ve oyunları alaya alan ekranlar da yer alıyor.

Aslında gerilim ve aksiyonla birlikte eğlencenin de yer aldığı bu oyun; süreklilik konusunda büyük sıkıntılar yaşatıyor. Yani bir süre sonra oyun can sıkıcı bir hal alıyor. Tabi bu durum biraz da oyun severin karakterine göre değişkenlik gösterebiliyor. Bir önceki serisine göre daha kapalı kutu bir oyun görünümünde karşımıza çıkıyor. Aslında bu özellik oyunu biraz daha cazip ve çekici kılıyor. Daha kısıtlı imkanlarla bu oyunda ilerlemeye çalışıyoruz ve bu durum da biraz bizi zorlayacağa benziyor. Zoru seven oyuncuların oynayabilecekleri bir oyun aslında. Kısıtlı imkanlarla verilen görevleri yapmaya çalışmak, oyun düşkünlerinin kafa yormaktan keyif alacakları bir oyunu Postal 3 adı altında karşımıza çıkarıyor.

Oyunun Türü: Aksiyon, Shooter
Çıkış Tarihi: 2011
Oyunun Sürümü: TinYiSo
Oyunun Boyutu: 11.44 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

Postal 3

Postal 3-indir

Postal 3

Postal 3-download

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: 3.0 Ghz P4 Dual Core 2.0 ya da AMD 64 X2
Bellek: XP için 1 GB, Vista ve üstü için 2 GB
Ekran Kartı: 128 MB Pixel Shader destekli Nvidia GeForce 6600 ya da Radeon X800
DirectX: Versiyon 910
Sabit Disk: 14 GB boş alan

Oyun içi Video:

İndirme bölümümüz

:

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 

indir

 

Postal 3 Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\Akella\Postal III” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (7 yorum)

×

Bir Şeyler Ara