Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1893 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35497 yorum bırakıldı.

Port Royale 3 Full Sorunsuz Tek Link İndirPort Royale 3, “Gaming Minds Studios” tarafından geliştirilip “Kalypso Media” tarafından yayımlanan strateji oyunudur. Oyunun çıkış tarihi PS3 ve Xbox360 için 2 Şubat 2012, Pc için ise 12 Mayıs 2012′ dir. 16. ve 17. yüzyıllarda Karayip’ te geçiyor.
Oyunda iki farklı hikaye mevcut. Birincisi ticaret, diğeri ise macera. Bu hikayelerden istediğinizi seçmekte özgürsünüz. Aslında her hikayede aynı kapıya çıkıyor ve son aynı bitiyor. Evden kaçan genç bir İspanyol gencin başına bir takım olaylar geliyor. Bunun sonucunda kendini Port Royale şehrinde buluyor. Elena isminde bir kızla tanışıyor ve onunla evlenmek istiyor. Ama Fransız korsanlar Elena’ yı kaçırıyor ve heyecan başlıyor.
Oynanış yönünden fazlasıyla gelişmiş bir oyun. Özgürlük ilkesini temel alınarak geliştirilmiş bir oyun olması oyuna ayrı bir zevk katıyor. Grafikler ve efektler de oldukça iyi. Yani Total War serileriyle başa başa gidebilir. Tabiki bu benim düşüncem.
Oyunun dosya boyutu : 4.06 GB ‘dir.
İşletim Sistemi: Windowx XP / Vista / 7
İşlemci: DualCore işlemci
Ram: 2 GB RAM
Sabit Disk: 3 GB
Ekran Kartı: Shader Model 2.0 PCIe (Geforce 7 serisi, Radeon X2000-Serisi)
Port Royale 3’yi tek link halinde indireceğiz. İndirdiğimiz linkteki dosya sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.
İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
 
:
İster Tek Link İndir:
 
İster Part Part İndir:
Videolu kurulum anlatımı için videoyu yürütün ve tam ekran yapın.
1- İndirdiğiniz klasörde bulunan .iso dosyasına çift tıklayın ve daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.
2- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın ve Install seçin.
3- I accept.. tikini işaretleyin ve kurulumu tamamlayın.
4- Crack yapmak için “Port Royale 3 Update+Crack” kasöründeki crack klasörüne çift tıklıyoruz.
5- Clean klasöründe bulunan dosyayı kopyalıyoruz. Masaüstü kısayolundan sağ tık özellikler ve hedef bul diyerek yapıştırıyoruz.
6- Daha sonra indirmiş olduğumuz dosyadaki PR3_en.exe ‘ye çift tıklayarak güncelleme yapıyoruz.
7- Güncelleme bittikten sonra crack klasöründe bulunan bütün dosyaları kopyalıyoruz.
8- Masaüstü kısayolundan sağ tık özellikler ve hedef bul diyerek yapıştırıyoruz. Hepsi bu kadar.
Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.
Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

dizi-izle-indir
Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
 • Acil Yardım Lazım Fırat Abi D: PR3_en_1_1_2′ yi açıyorum şu hatayı alıyorum: YÜKSELTİLECEK PROGRAM BULUNMADIĞINDAN VEYA YÜKSELTME DÜZELTME EKİ,PROGRAMIN FARKLI BİR SÜRÜMÜNÜ GÜNCELLEŞTİRMEK İÇİN OLDUĞUNDAN YÜKSELTME DÜZELTME EKİ WINDOWS INSTALLER HİZMETİ TARAFINDAN YÜKLENEMİYOR YÜKSELTİLECEK PROGRAMIN BİLGİSAYARINIZDA BULUNDUĞUNDAN VE DOĞRU YÜKSELTME DÜZELTME EKİNİ KULLANDIĞINIZDAN EMİN OLUN. Acil yardım lütfen D:

  • Sağlam Oyun

   Abiciğim ne yükseltmesi 🙂 anlamadım vallahi bu aldığın hatayı. Hani oyunla alakası olsa neyse derim de, yok yani 🙂

 • Oyunların bir ikisini indirdim ama kurulum sırasından sorun yaşıyorum. Bir .iso dosyası kurduğumda yeni dosya daha önce kurulu sanal diske yazılıyor. Daemon Tool Lite programında sadece 4 sanal disk kurulabiliyor. Bu yeni kurduğum oyunu silmek istediğimde daha önceki oyun da siliniyor. Bu sorunun çözümü nedir, yardımcı olursanız sevinirim.

  • Sorunu tam olarak anlayamadım. Anladığım kadarıyla:

   Yeni bir .iso dosyasını sanal sürücüye eklediğinizde sanal sürücüde bulunan .iso dosyasının üzerine yazar.

   Yani sadece sanal sürücüden silinir, bilgisayardan silinmez. Tekrardan eklemek için önceki .iso dosyasına çift tıklamanız yeterlidir.

  • Yani yeni oyun kuramıyorum. Kurduğum oyun daha önceki sanal diske yazılıyor. Böyle olunca da daha önceki oyunu açamıyorum. Kurduğum yeni oyun için başka bir sanal disk oluşturmuyor. Daemon Tools Lite’ta sanal disk sınırı var. Yanlış bilmiyorsam 4 adet disk kurabiliyor. Hatta beş .iso parçalı farcry oyunun bile sadece 4 parçasını kurabildim. 5. parça kurulamadı. Yeni oyunlar için nasıl sanal disk oluşturabilirim?

  • Sağlam Oyun

   Bir oyunu kurduktan sonra sanal disk ile işimiz biter. yani aynı anda sadece 1 sanal disk kullanıyoruz zaten. bir oyun bazen 2 DVD den yani 2 sanal diskten oluşabilir, böyle durumlarda önce 1.sini açıp setup başlatırız, setupta 2.DVD yi takmamızı istediğinde ilkini çıkarıp 2.sini takıp kuruluma devam ederiz, 2. bir sanal disk oluşturmayız yani.

  • Şimdi durum şu. Farcry indirdim. İçinde 5 .iso dosyası vardı. Damon Tools’a 5 dosyayı da aktardım. Program ilk parçayı diske yerleştirdi. 2. 3. ve 4. parçalar için ayrı disk kurdu. Ve hatta 5. .iso dosyası için disk oluşturmadı. Yani o parçayı kuramadım. Ama oyunu oynayabiliyorum. Şimdi yeni oyun indirdim ama farcry diskinin üzerine kuruldu. 🙂

  • Sağlam Oyun

   Far cry yayını bizde o şekilde değil ve başka siteden indirdiğiniz yayından da sorumlu değiliz, bilemeyiz. 5 iso dosyasından oluşan bir oyun zor bulunur, oyun indirdiğiniz siteyi değiştirmenizde fayda var 🙂

  • Hayır yahu sorumlusunuz demedim zaten. FarCry’ı bu siteden indirdim de demedim. Sadece yardım almak amaçlı yazdım. Bu arada bendeki farcry 1, bu sitede bulamadım. Yüklemeniz mümkün mü acaba? Bendeki parçalı versiyondan kurtarın beni 🙂

  • Sağlam Oyun

   Anlıyorum 🙂 Oyun istek kısmına bırakın eğer onaylanırsa eklenir.