Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

Port Royale 3 Full Sorunsuz Tek Link İndirPort Royale 3, “Gaming Minds Studios” tarafından geliştirilip “Kalypso Media” tarafından yayımlanan strateji oyunudur. Oyunun çıkış tarihi PS3 ve Xbox360 için 2 Şubat 2012, Pc için ise 12 Mayıs 2012′ dir. 16. ve 17. yüzyıllarda Karayip’ te geçiyor.
Oyunda iki farklı hikaye mevcut. Birincisi ticaret, diğeri ise macera. Bu hikayelerden istediğinizi seçmekte özgürsünüz. Aslında her hikayede aynı kapıya çıkıyor ve son aynı bitiyor. Evden kaçan genç bir İspanyol gencin başına bir takım olaylar geliyor. Bunun sonucunda kendini Port Royale şehrinde buluyor. Elena isminde bir kızla tanışıyor ve onunla evlenmek istiyor. Ama Fransız korsanlar Elena’ yı kaçırıyor ve heyecan başlıyor.
Oynanış yönünden fazlasıyla gelişmiş bir oyun. Özgürlük ilkesini temel alınarak geliştirilmiş bir oyun olması oyuna ayrı bir zevk katıyor. Grafikler ve efektler de oldukça iyi. Yani Total War serileriyle başa başa gidebilir. Tabiki bu benim düşüncem.
Oyunun dosya boyutu : 4.06 GB ‘dir.
İşletim Sistemi: Windowx XP / Vista / 7
İşlemci: DualCore işlemci
Ram: 2 GB RAM
Sabit Disk: 3 GB
Ekran Kartı: Shader Model 2.0 PCIe (Geforce 7 serisi, Radeon X2000-Serisi)
Port Royale 3’yi tek link halinde indireceğiz. İndirdiğimiz linkteki dosya sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.
İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
 
:
İster Tek Link İndir:
 
İster Part Part İndir:
Videolu kurulum anlatımı için videoyu yürütün ve tam ekran yapın.
1- İndirdiğiniz klasörde bulunan .iso dosyasına çift tıklayın ve daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.
2- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın ve Install seçin.
3- I accept.. tikini işaretleyin ve kurulumu tamamlayın.
4- Crack yapmak için “Port Royale 3 Update+Crack” kasöründeki crack klasörüne çift tıklıyoruz.
5- Clean klasöründe bulunan dosyayı kopyalıyoruz. Masaüstü kısayolundan sağ tık özellikler ve hedef bul diyerek yapıştırıyoruz.
6- Daha sonra indirmiş olduğumuz dosyadaki PR3_en.exe ‘ye çift tıklayarak güncelleme yapıyoruz.
7- Güncelleme bittikten sonra crack klasöründe bulunan bütün dosyaları kopyalıyoruz.
8- Masaüstü kısayolundan sağ tık özellikler ve hedef bul diyerek yapıştırıyoruz. Hepsi bu kadar.
Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.
Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ