Pokemon Go iPhone iOS Nasıl İndirilir? Nasıl Yüklenir?Pokemon Go-cover

 

Pokemon Go apple nasıl indirilir, Pokemon Go iphone nasıl yüklenir, Pokemon Go ios..

Pokemon Go dünya çapında ses getiren bir oyun oldu. Çıktığı ilk günden beri binlerce kişi tarafından yüklenme akınına uğrayan oyun maalesef henüz Türkiye’ye gelmedi. Bu sebeple iphone telefonlarımıza haricen yükleyip öyle oynuyoruz.

Bu yayında ise sizlerle Pokemon Go oyununun ios versiyonunun %100 sorunsuz olanını sizlerle paylaşacağız. %100 olduğunu nereden biliyorsunuz derseniz bizzat buraya eklediğimiz dosyayı kendi telefonumuzda denedik ve hala oynuyoruz, yani gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.
 

 


 

 


 

Oyun Tanıtım Videosu:

 


 

İndirme bölümümüz

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

 

Virüs taraması sonucu: Tarandı, tertemiz. Zararlı herhangi bir şeye rastlamadık.

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)


 


 

Pokemon Go iphone Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Telefonunuzdan bu yayındaki indirme linkine tıklayıp, ilgili siteden download now butonundan non jailbreak olanı indirin.

2-İndikten sonra ayarlar-genel-aygıt yönetimi-yestech.. olana tıklayıp pokemon uygulamasının üzerine tıklayın ve “güven” deyin..

3-Oyuna girin hesap yaratın ve başlayın.

 

Normal Anlatım:

 

1-Telefonunuzdan bu yayındaki indirme linkine tıklayıp tıkladığınızda açılan linkteki download now butonuna basın, telefonunuz jailbreaksiz ise yani aldıktan sonra telefonu kırdırmadıysanız “non jailbreak” yazan linke tıklayın. App store da açılsın mı der hayır deyin sonraki uyarıda da yükle seçeneğine tıklayın oyun yüklenmeye başlayacak..

2-Yüklendikten sonra telefonunuzda şu sırayı izleyerek ilgili yere ulaşın. Ayarlar – Genel – Aygıt yönetimi – Yestecck technology joint…

3-Sonra orada pokemon go uygulamasını göreceksiniz, tıklayın ve çıkan soruya güven deyin. Sonra şöyle görünmeli:

4-pokemongoios

5-Oyunu açın bir google hesabı oluşturmanızı isteyecek, oluşturun ve oynayın. Hepsi bu kadar basit 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Total War: Attila + Bütün DLC Repack Torrent İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

×

Bir Şeyler Ara