Phoning Home

Phoning Home İndir | Torrent ve FullPhoning Home-cover-box-art-pc-wallpaper

 

Wall-E filmini izleyenler bilir orada tatlış bir karakteri izlemiştik. Oradan mı esinlendi bilmiyoruz ama Phoning Home oradakinin benzeri eğlenceli bir karakteri yönettiğimiz açık dünya hayatta kalma oyunu olarak karşımıza çıktı.

O değilde açık dünya ile hayatta kalma birleşince ortaya tadından yenmez bir oyun çıkıyor. Phoning Home‘da aynen öyle. Oyunda keşif için geldiğimiz yabancı bir gezegene gemimiz düşüyor ve oradan kaçmak için iki küçük robotla başlıyoruz keşfetmeye. Hani oyundan çok kurgusu sağlam bir animasyon filmi gibi. Grafikler muazzam müzikler falan çok hoş.

Bu yabancı gezegende değişik canlılar yaşıyor, onların yer yer saldırılarına maruz kalıp kurtulmaya çalışıyoruz. Yanımızda gemimizin yapay zekasından başka birisi yok. Ha zaten bizde o geminin bir parçasıyız. Oyunda sap sap takılırken bir süre sonra bir kadın robota rastlıyoruz derken.. neyse devamını anlatmayalım,indirin oynayın canım aa 😀

Nasıl indireceğiz derseniz aşağıdaki linklerde size her türlü seçeneği sunduk, ha bizim tavsiyemiz turbobit premiumla dertsiz tasasız turbobit tek linkten indirin, rahat tasasız, 15 lira var huzur var arkadaş.

 
Oyunun Türü: Aksiyon, Macera
Çıkış Tarihi: 7 Şubat 2017
Crack: Phoning Home-CODEX
Boyut: 3.4 GB

 

Oyun İçi Görseller:

 

Phoning Home-indir 

Phoning Home-pc 

Phoning Home-torrent 

Phoning Home-wallpaper 

Sistem Gereksinimleri:

  • OS: Windows XP / 7 / 8.1 / 10
  • Processor: Intel Core i5 / AMD, 2.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: Dedicated GPU, NVIDIA or AMD, 1.5 GB video memory
  • DirectX: Version 10
  • Storage: 10 GB available space

 

Tanıtım Videosu:

 

 

İndirme bölümümüz

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

 

Rar şifresi: www.saglamoyun.com

Virüs taraması sonucu: Tarandı, tertemiz. Zararlı herhangi bir şeye rastlamadık.

TAVSİYE YAYINIMIZ:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 

Alternatif Cloud Linki


download-game-icon - Kopya Cloud Alternatif Link | Mega-Uptobox-Usercloud ve diğerleri

Not: Cloud/bulut link kırılırsa yenilenmeyecektir.


 

Torrent İndirme Linki


download-game-icon - torrent Phoning Home TORRENT İndir

Not: Torrent linklerinin seed ve hızı değişebilir ve bu bizimle alakalı değildir.

 

Phoning Home Kurulum Nasıl Yapılır?

 

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayın, açılan kutucukta en sağ alttaki “Install games” yazısına tıklayın, kurulum başlayacaktır, bittikten sonra da crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Kurulum klasik “codex” kurulumudur. Codex kurulumlarda setup’a tıkladıktan sonra mini bir pencere açılır. Bu pencerede sağ alttaki “Install” yazısına tıklar tıklamaz kurulum başlayacaktır.(Nasıl Yaparım?)

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak veya bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Hold your houses Full İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

×

Bir Şeyler Ara