Son Dakika
Anasayfa / Oyun İndir / Pes 2017 Crack İndir – Sadece Crack – %100 Sorunsuz

Pes 2017 Crack İndir – Sadece Crack – %100 Sorunsuz

pes-2017-crackfix

Pes 2017 sonunda cracklendi. Oyunun yoğun korumasını kıran CPY grubu şöyle iddaalı kişisel bir not bile bıraktı: link

Oyunda online mod haricini oynayabiliyoruz. Yani önceki senelerde reloaded skidrowun cracklediği sürümler gibi. Oyun full ve sorunsuz. Sağlam cracklendi.

Bu yayınımızda ise size sadece cracki turbobit, zippyshare, yandex ve mega linkten indirme imkanı sunuyoruz. Rar şifrelidir ve şifresi: www.saglamoyun.com şeklindedir. Şimdiden keyifli oyunlar.

Tabi ana yayınımızı hatırlatmadan bitirmeyelim:

Tavsiye Yayınımız: Pes 2017 Full Sorunsuz Tek Link İndir!

Bu yayınımızda size sunduğumuz crack cpy cracktir, crackfix’dir ve %100 çalışmaktadır. Nerden mi biliyoruz? Çünkü bizzat denedik gördük, oynuyoruz hatta. Sizlerde umarız sorunsuz oynayabilirsiniz..

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

* 29.10.2016’da linkler crackfix ile değiştirilmiş, yayın güncellenmiştir. İndireceğiniz dosya son crack olan crackfix yani düzeltilmiş cracktir.

Alternatif Cloud Linki


download-game-icon - Kopya Birinci Alternatif Link | Zippyshare Link

download-game-icon - Kopya İkinci Alternatif Link | Yandex Link

download-game-icon - Kopya Üçüncü Alternatif Link | Mega Link

* 29.10.2016’da linkler crackfix ile değiştirilmiş, yayın güncellenmiştir. İndireceğiniz dosya son crack olan crackfix yani düzeltilmiş cracktir.

Not: Bulut linklere link kısaltma ekleyebiliriz, sağ üst tarafta 5 saniye saydıktan sonra “reklamı geç” diyiniz. Sonrasında link gelecektir..

PES 2016 Crack Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Oyunu buradaki yayından indirin ve kurun.

2- Bu yayından indirdiğiniz cracki rardan çıkartın.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-Aşağıdaki linkteki yayınımızdan oyunu indirebilirsiniz.

2-Crack işlemi için bu yayınımızdaki dosyayı indirin.

3-İndirdiğiniz dosya crackin kendisi değil, sıkıştırılmış “rar” hali. Rarlı dosyayı “winrar” programıyla sağ tıklayarak buraya çıkart deyin. Şifre soracaktır şifre: www.saglamoyun.com

4-Çıkarttığınız klasöre girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız silebilir, aman dikkat)

7-Oyunu zaten kurulu olarak indirmiştik. Oyun dosyalarının bulunduğu “C:\Program Files (x86)\Pro Evolution Soccer 2017” klasörünün içerisine ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın da özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Titanfall 2 Deluxe Edition PC Full İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Hakkında Sağlam Oyun

**Sağlam Oyun kurucu admini.** ~~~ Hayat boş, oyun oyna coş! ~~~

Dikkatini Çekebilir...

Wildlife Park 3 Down Under Full İndir-PC-Torrent

Wildlife Park 3 Down Under, kendi hayvanat bahçenizi oluşturup yönetebileceğiniz güzel bir simülasyon oyunu. Oyun …