pes-2016-full-sorunsuz-tek-link-indir-turkce-dangeras-PC-full-tek-link-oyun-indir-game-saglamoyun-cover

Pes 2016 Tam Ekran Oynama ve Hata ÇözümleriPes 2016-cover-screen-full

Biliyorsunuz ki biz sağlam oyun olarak oyunları sitemizde yayınlamadan önce deniyoruz, bir sorun var mı diye bakıyoruz. Pes 2016‘i denemeye aldığımızda sorun değilde 1-2 güçlükle karşılaştık. Muhtemelen binlerce kişi bu güçlüklerle karşılşacak. Bu sebeple bu yayını ele alıyoruz. Karşılaştığımız bu güçlüklerin çözümünden bahsedip yayınımızı sonlandıracağız.

Tavsiye Yayın: Pro Evolution Soccer 2016 Full Tek Link İndir

1- Pes 2016 Çalışmayı Durdurdu Hatası

Genelde güvenlik programlarının oyuna müdahale etmesinden kaynaklanan bu hatanın çözümleri hakkında şu yayınımızın 4.Maddesinde konuşmuştuk.

2- Pes 2016 Çözünürlük Ayarlamaları – Pes 2016 Tam Ekran Nasıl Yapılır?

Oyunu oynamak için ilk açtığınızda Pes 2016 pencere modunda açılacaktır. Bu modda oyun oynanmaz malum. Tam ekran yapmak için her oyunda alıştığımız ayarlar-ekran ayarları kısmını ararız ama o da ne Pes 2016 de oyun içi ayar kısmında öyle bir şey yok 🙂 Her neyse bunun için oyunu kurduğunuz yer olan – kurulumda dokunmadıysanız- C:\Program Files (x86)\Pro Evolution Soccer 2016 dizinine gidin. Orada Setting uygulamasına sağ tıklayıp grafik işlemci ile açın.(Bu bahsettiğim NVidia ekran kartında yaşanıyor. AMD de ise AMD bunu otomatik ayarlıyor diye biliyorum.) Bu pencerede üstte yer alan Ekran modunu tam ekran işaretleyin.

Pes 2016-ayarlamalar

Hemen altından çözünürlüğü kendi bilgisayarınıza uygun düşecek şekilde ayarlayın. Yani son hali üstteki gibi olmalı.

3- PES 2016 tıkladığımda “Minimum Sistem Gereksinimlerini Karşılamıyor” hatası alıyorum

Bu hatayı genelde NVidia ekran kartı sahipleri alır. Bunun sebebi bilgisayarınızın ekran kartı oyunu tanımamasıdır. Oyunun ayarlarını yaparken (Oyunun yüklü olduğu konumdaki Settings den yaparken) bilgisayarınızın özelliklerinin oyunu çalıştırabilecek yeterlilikte olduğuna eminseniz Settings dosyasını sağ tıklayıp grafik işlemcisi ile açmanız gerekiyor.

Aynı uygulamayı işiniz bitince oyunu açarken de uygulamalısınız. Bu şekilde sorununuz çözülecektir.

4- PES 2016 buraya çıkart dediğimde arşiv hasarlı hatası alıyorum

Bu hatanın sebebi eksik indirmedir. İndirirken 1 bayt bile eksik olursa bu hatayla karşılaşırsınız. Tekrar indirmeniz faydalı olacaktır. İndirirken neye dikkat edeceğiz?

-Bilgisayarınızın kendini beklemeye almadığına,
-Bilgisayarı indirme tamamlanıncaya kadar kapatmamaya,
-IDM üzerinden indirmeye. (Tavsiye Yayın: IDM En güncel sürüm FULL indir. )
-Winrar son sürüm full olarak kullanmaya, (Tavsiye Yayın: Winrar En güncel sürüm FULL indir. )
dikkat edelim.

Başka ne gibi hatalar aldınız? Birlikte çözmeye çalışalım. Veya bir hata alıp kendi çözüm yolunuzu geliştirdiyseniz gelin bunu buradan herkese duyuralım, bilgimizden herkes faydalansın.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan PES 2016 Full Sorunsuz Tek Link İndir -TÜRKÇE- başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (23 yorum)
×

Bir Şeyler Ara