Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1905 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35652 yorum bırakıldı.

Pes 2014 Nasıl Kurulur ve Crack Atılır? (3DM Versiyon İndir)Pes 2014 bu yıl iki farklı yayıncı tarafından cracklendi. Bunlardan birisi 3DM diğeri ise Reloaded. İki grubunda kırdığı oyunların kurulumları crackleri ve serialleri farklı. Bu yayında size 3DM grubunun kırmış olduğu Pes 2014’ün kurulumu anlatılmıştır. Sağlam Oyun reloaded indirmenizi tavsiye etmektedir.

Bu yüzden ana konumuz olan Pes 2014 Full Sorunsuz Tek Link İndir yayınındaki linkler reloaded linkleri ile değiştirilmiş, yine de 3DM indirmek isteyen kullanılarımız için 3DM’nin kırdığı Pes 2014 indirme linkleri bu yayına eklenmiştir.

Aşağıdaki videodaki kurulum 3DM Pes 2014 kurulumu olup reloaded ile alakası yoktur.

Bir önceki yazımız olan Tron Evolution Sorunsuz Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

dizi-izle-indir
Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
 • Sağlam Oyun

  PES 2014 İNDİR ANA KONUMUZA RELOADED SÜRÜM İNDİRME LİNKLERİ EKLENMİŞ OLUP, BU YAYINDA YER ALAN 3DM SÜRÜM İLE İLGİLİ SORUN YAŞAYAN ARKADAŞLARIN ANA KONUDAN RELOADED SÜRÜM İNDİRMESİ TAVSİYE OLUNUR. RELOADED SÜRÜM SORUNSUZ OLDUĞUNDAN BU YAYIN YENİ YORUMLARA KAPATILMIŞTIR.

 • Abi nolur şu yapılamıyor hatasının çözümünü bulun oyun o yüzdenmidir nedir çok donuyor bir oyuncudan bir oyuncuya pası 15-20 saniyede atıyor.

 • Abi o crack daemon toolsda sürekli takılımı kalcak bide oyundaki sesler biraz cızırtılı ve oyunu kasıyor.

 • Patch Çıkması Beklicem Crack Fix Yada Oyunun Ayarlarında Özellikleri Gösteriyor Ve İyi Hepsi

 • hocam crack için scsi disk oluşturuyoruz ama sonrasında mdfyi açmamız yetiyor mu ben yapamadım
  açıp oyuna girmeye çalıştığımda orjinal diski takın diyor 1000 uyarılı bir mesaj crack olmadı yardım edersen sevinirim

 • Arkadaşlar bir sıkıntım var. PES13 de özelliklerinde ekran kartım GT635 olarak normal bir şekilde görünüyor ve çalışıyordu. Fakat şuan PES14 de GPU/RAM yapılamıyor yazıyor ve ekran kartı İntel HD 4000 olarak görünüyor. https://m1309.hizliresim.com/1f/m/subz7.png İki oyunun da setting resimini sizlerle paylaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim şu saatte hala çözüm arıyorum.

  • ekran kartını güncellemeyi dene bendede aynı hata oldu

 • seyirciler gözürmüyor neden olabilir ses war ama seyiriler yok

 • Oyunda Fps 45-60 Arası Değişiyor Donarak Oynanıyor Neden

  • Sağlam Oyun

   Oyunu biz yapmadık vallahi 🙂 Ama oyunu hala oynuyorum öyle bir yavaşlığa rastlamadım, donanımsal olabilir. Setting kısmından ayarları en düşükte tutarak deneyin.