Son Dakika
Anasayfa / Üst Menü / Pes 2014 3DM Sorunsuz Çalışan Serial – Registration Code İndir

Pes 2014 3DM Sorunsuz Çalışan Serial – Registration Code İndir

Çıkış tarihi 19.09.2013 olarak bilinen Pes 2014 sürpriz bir şekilde bir gün önce yani bugün nete düştü. Hatta Türk sitelerinden sorunsuz çalışan yayını yapan ilk site olmanın gururunu yaşadık.

Oyunu kurma aşamasına geldiğimizde  registration code istediğini farkettik ve skidrowda bu kod belirtilmemişti. Kurulumun  registration code olmadan – diğer adı serial code, keygen vs.- devam etmediğini gözlemledik ve araştırmalara girdik. Bazı sitelerde ücretli anketler doldurularak indirtildiğini veya 12 dolardan satıldığını gördük.

Bu olaya bir dur demek gerekti ve işte Pes 2014 sorunsuz çalışan CD-KEY bir tık uzağınızda. Denenmiştir ve sorunsuz çalışmaktadır.

SONRADAN NOT: Pes 2014 bu yıl iki farklı yayıncı tarafından cracklendi. Bunlardan birisi 3DM diğeri ise Reloaded. İki grubunda kırdığı oyunların kurulumları crackleri ve serialleri farklı. Bu yayında size 3DM grubunun kırmış olduğu Pes 2014’ün serialini indireceksiniz.. Sağlam Oyun reloaded indirmenizi tavsiye etmektedir. Reloaded ana yayınımızda verilmiştir.

Pes 2014 3DM Versiyon Sorunsuz Çalışan Serial – Registration Code İndir

Turbobit | Uploaded

Bir önceki yazımız olan Spore Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Hakkında Sağlam Oyun

**Sağlam Oyun kurucu admini.** ~~~ Hayat boş, oyun oyna coş! ~~~

Dikkatini Çekebilir...

Kingdom Come: Deliverance V1.4.2 Full İndir-Torrent-PC

  Kingdom Come: Deliverance oyunu son günlerde oldukça ses getiren bir oyun. Oyun dünyasında bu …