Pes 2008 Full Sağlam Türkçe Tek Link İndirPes 2008-cover

 

Biraz nostaljiye ne dersiniz? Bu yayında Pes 2008’i yani Pes08’i tek link, üstelik türkçe indireceğiz. Sağlam oyun olarak Pro Evolution Soccer Oyun serilerinde 2004’e kadar inmeye karar verdik. Bu yayının en altında Pro Evolution Soccer serisinin yayınladığımız diğer oyunlarını görebilirsiniz.
Pro Evolution Soccer 2008, (PES 2008) Konami tarafından dağıtılan ve Dünya çapında milyonlarca satan, oyun dünyasının en başarılı futbol oyunlarından biri olarak gösterilen serinin, yedinci oyunudur, oyun konsolları ve/veya Bilgisayar ile oynanır. Tamamen yenilenmiş fizik motoru ve oynayış stili ile Pro Evolution Soccer 2008, serinin önceki oyunlarından çok daha farklıdır.

Bu oyunda TeamVision adlı yeni yapay zeka sistemi kullanılmıştır.Bu sistem oyuncunun kendine özgü oynayış biçimini kavrayıp ona göre reaksiyon vermektedir.Bu nedenle bilgisayara karşı yapılan maçlar daha mücadeleli geçmektedir.Bu sistemde defans oyuncuları ani hareketlere kolay tepki verebiliyor topu uzaklaştırabiliyor ve kaleciler yakın mesafelerde daha iyi kurtarışlar yapabiliyor. (wikipedia)

 
Oyunun Türü: Spor
Çıkış Tarihi: 2008
Oyunun Boyutu: 2.73 GB

 


 

Oyun İçi Görüntü:

 

*Aşağıdaki görüntüleri bu yayından indireceğiniz oyunun kendisinden bizzat biz çektik, paylaştığımız dosyanın sorunsuz çalıştığının kanıtı niteliğindedir. *

 

Pes 2008

Pes 2008

 


 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşlemci: 1.4 GHz
Ram: 512 MB RAM
Boş Alan: 4 GB
İşletim Sistemi: Windows XP, Vista , 7
Ekran Kartı: DirectX 9.0c compatible video card
 


 

Oyun Tanıtım Videosu:

 


 

İndirme bölümümüz

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

 

Virüs taraması sonucu: Tarandı, tertemiz. Zararlı herhangi bir şeye rastlamadık.

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 


 

Alternatif İndirme Linki


download-game-icon - Kopya Birinci Alternatif Link | Userscloud Link

download-game-icon - torrent Pes 2008 Full TORRENT İndirme Linki

Not: Torrent linklerinin seed ve hızından sitemiz sorumlu tutulamaz.

 


 

Pes 2008 Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Resimli anlatım:

 

pes 2008

2- Yukarıdaki resimde gayet açık anlattığımızı düşünüp anlatma gereği duymadık, oyun kurulmuş olarak geliyor zaten. Dikkat etmeniz gerek bir husus var ki onu da aşağıdaki görselde belirttik:

pes8

3- E hadi oyuna girin gari 😀

Pro Evolution Soccer serisinin yayınladığımız diğer oyunları:

Pes 2013 Full Sorunsuz Tek Link İndir

Pes 2012 Full Sorunsuz Tek Link İndir

Pes 2011 Full Sorunsuz Tek Link İndir

Pes 2010 Full Sorunsuz Tek Link İndir

Pes 2009 Full Sorunsuz Tek Link İndir

Pes 2007 Full Sorunsuz Tek Link İndir

Pes 2006 Full Sorunsuz Tek Link İndir

Pes 2004 Full Sorunsuz Tek Link İndir
 

Pes 2008 oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanları şahsen denedim arkadaşlar yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız önce “Oyunlarda Alınan Genel Hatalar ve Çözümleri” konumuzu bir inceleyin, eğer çözümü yine bulamadıysanız yorum bırakarak sorun en kısa zamanda yanıtlamaya çalışırım. Sizden ricam sorununuzu önce bir araştırıp ondan sonra sormanızdır.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (36 yorum)
×

Bir Şeyler Ara