papers-please-full-tek-link-indir-turkce-dangeras-PC-full-tek-link-oyun-indir-game-saglamoyun-cover

Papers Please Full Tek Link İndir -TÜRKÇE-papers-please-full-tek-link-indir-turkce-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Bir devlet memurunun hayatını anlatan oyunda ülke sınırda ülkemiz dışındaki vatandaşların pasaport ve kimliklerine bakarak ülkeye geçiş için red ya da onay veriyoruz. Aslında çok yeni bir oyun olmasa da son zamanlarda Türkçeye çevrildiği için sitemizde yayınlıyoruz.

Oyun hakkında çok şey söylemek isterdim ama tanıtım videosunu izlemeniz daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. Yine de kısaca bahsedecek olursam birden fazla sonu olan bir oyun. Yapacağınız hamlelere göre hapse de gidebilirsiniz zengin de olabilirsiniz. Devletinize sadık memur ya da devlete ihanet eden bir vatandaş. Rüşvet alıp kısa yoldan zengin olma hayalleri kurabilirsiniz. Videoda her şey anlatılmış. Bölüm Sonu Canavarı adlı internet sitesi tarafından çekilen videodur. Nükteli bir dilde her şey anlatılmış zaten 🙂

Oyunun küçük olması ve çok eğlenceli olmasından dolayı tavsiye ederim arkadaşlar.

İyi Eğlenceler…

Oyunun Türü: Simülasyon
Çıkış Tarihi: 8 Ağustos 2013
Oyunun Adı: Paper Please
Oyunun Sürümü: KURULU
Oyunun Boyutu: 43 MB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

papers-please-full-tek-link-indir-turkce

papers-please-full-tek-link-indir-turkce

papers-please-full-tek-link-indir-turkce

papers-please-full-tek-link-indir-turkce

papers-please-full-tek-link-indir-turkce

papers-please-full-tek-link-indir-turkce

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows (XP, Vista, 7, 8)
İşlemci: Core 2 Duo
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 1280×720 Ekran çözünürlüğü destekli ekran kartı
Sabit Disk: 50 MB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Papers Please Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Oyun kurulu haldedir arkadaşlar fakat Türkçe yapabilmek için bazı işlemler yapmamız gerekiyor. ÖNEMLİ NOT : OYUN DİREK AÇIP OYNAYABİLİRSİNİZ ANCAK TÜRKÇE OLMAZ. TÜRKÇE YAPABİLMEK İÇİN KURULUMU ADIM ADIM TAKİP EDİN. AKSİ HALDE DİL DEĞİŞTİRECEĞİNİZ ZAMAN HATA VERİR.

3-Öncelikle Bilgisayarımdan Yerel Disk C konumundan Program Files (x86) -(Bu klasör yoksa Program Files klasörü)- klasörüne girin.

4-İndirdiğiniz rar içerisinde ki “Steam” klasörünü bu konuma yapıştırın.

5-Oyunun konumu şu şeklide olmalı “C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\Common\Papers, Please”. Bu konuma gelip “PapersPlease.exe” dosyasının kısayol oluşturup masaüstüne atabilirsiniz.

6-Son olarak oyun içerisinde ayarlardan dili Türkçe yapabilirsiniz. İlk resimde olan konum.

7-Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Assassin's Creed Rogue Full Tek Link İndir -TÜRKÇE- başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (58 yorum)
×

Bir Şeyler Ara