Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

Oyuniçi resim çekme ve video kaydetme programı (fraps – full) İndirOyun içi görüntü çekmek için klavyelerimizin Print Screen tuşu kullanılır ve sonra painte yapıştırılıp masaüstüne kaydedilir.

Bu yöntem artık eskide kaldı, size şimdi tanıtacağım program oyundayken ya da masaüstündeyken bir tuşla oyun içi resim çekiyor ve o görüntüyü masaüstüne atıyor. Programımızın adı Fraps . Ve bu yayında full indireceğiz.

Video içinde aynı durum geçerli. Bir tuş ile video kaydı başlıyor ve aynı tuşa bastığınızda videonuz bitip masaüstüne kaydolmuş oluyor. Kullanımı basit olduğu için anlatma gereği duymadım ama sıkıntı yaşarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

NOT: 05.03.2017 Tarihinde yayını yeniledik..

– ALTERNATİF LİNK

Keyifli kullanmalar.

Aranan kelimeler: Fraps indir, fraps full sorunsuz indir, oyun içi video nasıl çekilir, oyun içi video çekme programı indir, oyun içi görüntü çekme programı indir, oyun içi resim nasıl çekilir kısayol, fraps crack indir, fraps full yapma nasıl 

Bir önceki yazımız olan SysTweak Regclean Pro v6.21 Full Sorunsuz İndir! başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ