NFS Underground 2 – Sorunsuz Crack + Çözünürlük Yaması İndirBu yayınımızda özellikle nostalji tutkunlarının bir hayli ilgisini çekecek olan NFS Underground 2 oyununun Sorunsuz Crack + Çözünürlük Yaması ile karşınızdayız. Oyunu anlatma gereği pek duymuyorum, hepimizde bir yeri olan efsaneleşmiş bir oyun sonuçta 🙂 Tek sorun oyunu kurduğunuzda bazı kullanıcılarda başta çözünürlük olmak üzere pek çok sorunla karşılaşmakta. Bu yayınımızda indireceğiniz dosyalar ile bu sorunlardan kurtulmuş olacak ve tıpkı eski günlerdeki gibi oyununuzu keyifle oynayacaksınız 🙂 Sağlam Oyun olarak Sizlere şimdiden keyifli ve eğlenceli oyunlar dileriz…

 

 

İndirme bölümümüz

indir

 

———————————————————————
Virüs taraması sonucu: Tarandı, tertemiz. Zararlı herhangi bir şeye rastlamadık.
———————————————————————-

TAVSİYEMİZ VARR!:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Alternatif Cloud Linki


download-game-icon - Kopya Cloud Alternatif Link | Mega

Rar şifresi:www.saglamoyun.com

 

Not-2: Cloud/bulut linklere link kısaltma(bc.vc) ekleyebiliriz, linke tıkladıktan sonra sağ üst tarafta 5 saniye sayar, 5 saniye bittiğinde “reklamı geç” deyiniz. Asıl link gelecektir. (herhangi bir sorun yaşarsanız F5 yaparak o sayfayı yenileyin.)
 

 

 Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

 

Çok sade anlatım:

  • Rardan çıkan dosyaları oyunun kayıtlı olduğu dizine atın.

 

 

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak veya bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun
 

Bir önceki yazımız olan Assassin's Creed Origins - Crack Only Full İndir! başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (1 Yorum)
×

Bir Şeyler Ara