Nette İlk! Don’t Starve Reign of Giants Türkçe Yama İndirDont Starve Reign of Giants-cover

 

YAMA Hakkında Bilgi:

 

Bu yama Dont Starve oyununun son sürümü olan Reign of Giants’a ait Türkçe yama içerir.Tarafımızca denenmiş olup %100 çalışmaktadır.

İnternette bir ilk olan bu yayındaki yama “sağlam oyun” tarafından düzenlenmiş, baştan elden geçirilmiş, bazı çeviri hataları düzeltilmiştir. Bu yayındaki dosya ve bu yayın ilk kez ve özgün olarak sitemiz tarafından yayınlanmıştır. Kurulum yayının altında anlatılmıştır. Keyifli oyunlar dileriz.
 

Önemli not: Bu Türkçe yama şuradan indirilen oyun için geçerlidir, diğer yerlerden indirdiğiniz sürümlerde çalışmaz.

 


 

Oyun İçi Görüntü:

 

*Aşağıdaki görüntüleri bu yayından indireceğiniz yamanın kendisinden bizzat biz çektik, paylaştığımız dosyanın sorunsuz çalıştığının kanıtı niteliğindedir. *

 

Don't Starve Reign of Giants

Don't Starve Reign of Giants

 


 

İndirme bölümümüz

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

 
  
Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 


 

Alternatif Direkt İndirme Linki


download-game-icon - Kopya Birinci Alternatif Link | Usercloud Link

download-game-icon - Kopya İkinci Alternatif Link | Yandex Link

download-game-icon - Kopya Üçüncü Alternatif Link | Google Drive Link

 


 

Don’t Starve Reign of Giants Türkçe Yama Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Sade anlatım:

 

Önemli not: Bu Türkçe yama şuradan indirilen oyun için geçerlidir, diğer yerlerden indirdiğiniz sürümlerde çalışmaz.
 

  

Yamayı oyuna mod olarak ekliyoruz, metodumuz bu olacak.

1-İndirdiğiniz dosyayı Rardan çıkartın.

2-Rardan çıkan klasörü olduğu gibi hiç bozmadan ellemeden içine girmeden bizzat kendisini, “C:\Program Files (x86)\Dont Starve – Reign of Giants\mods” klasörünün içine yapıştırın.

3-Oyuna girin, hala ingilizce görünecek panik yapmayın 🙂 ilk ekranda sağdaki menüden “Mods” yazana tıklayın, açılan sayfada sağda modu göreceksiniz, o moda tıklayın.

4- Emin misiniz çıkmanız gerekiyor gibi bir uyarı gelecek ingilizce, “Exit” deyin, oyun kendini yeniden başlatır ve artık TÜRKÇE’dir.

Yeniden başlattığında Dont Starve Reign of Giants çalışmayı durdurdu hatası veriyorsa çözümü; türkçe yama klasörünün içindeki dosyaları değil, klasörü direk yukardaki yazdığımız komuta kopyalayın, bu hata gidecektir.

 
Sonrasında oyun sorunsuz Türkçe olarak açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Mad Max Crack v3 + Patch v3 Full İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (13 yorum)

×

Bir Şeyler Ara