Need For Speed The Run Full İndir (Tek Link)Öncelikle söylemeliyim ki Need For Speed Run’ı nette ilk sadece 3 part yayınlayan full oyun indirme sitesi olarak onur duymaktayız.

Oyun Hakkında Bilgi ve Şahsi Fikirlerim:

EA games’in tartışılmaz en iyi serilerinden birisi de need for speed serisi. Bu araba yarışı serisini bilgisayar ve oyunla ilgilenip  de oynamayan yoktur. Serinin 18/11/2011 tarihinde satışa çıkarttığı yirminci oyunu ise ‘Need for Speed: The RUN’ ‘dır. Yani Run most wanted 2 den önceki oyundur.

Her neyse, size oyun hakkında biraz bilgi vermek istiyorum

Arkadaşlar şahsen oyunu siteye eklemek için çalışıyor mu diye denerken az kaldı klavyeye yapışacaktım 🙂 . Bir araba yarışı oyunu bundan daha güzel olamaz. Oyun zaten başlangıçta kendi kalitesini belli ediyor. Kariyer modunda başladığınızda baygın bir insan arabanın içerisinde elleri direksiyona yapışık bir halde uyanıyor, yani siz! .

Grafikler o kadar gerçekçi ki başta karakterimizin çizme mi yoksa gerçek insan mı olduğunu şahsen ayırt edememiştim.

Sonra uyandığınız o fıstık gibi arabayı araba parçalama makinasına bırakıyor birileri. Siz içerisindeyken araba yavaş yavaş parçalanmaya başlıyor. Enter, space gibi tuşlara basarak oradan kaçıyor bir audiye atlıyorsunuz ve maceramız başlıyor.

Oyun övmekle bitmez arkadaşlar ama bizim amacımız burada sizin bu oyunu sorunsuz indirmeniz.

Oyun İndirme Bilgileri:

İndireceğiniz dosya toplamda 14.9 GB olup, iso dosyasıdır. Denenmiştir ve  %100 çalışmaktadır. Ayrıca oyunun kurulumu sitemizde videolu bir şekilde anlatılmıştır. Sistem gereksinimi üst düzey isteyen bu oyun her bilgisayarın harcı değildir.

1- İnen “Need For Speed Run – S.O -” dosyasına sağ tıklayın ve buraya çıkart deyin.
2- Çıkan klasördeki “Need For Speed Run-saglamoyun-DVD1.iso” dosyasını daemon tools lite aracılığıyla açıyoruz.
3- Sanal diskimize çift tıklıyoruz ve yüklememiz başlıyor. Sonra DVD 2 yi isteyince dvd2 isosunu açıp kuruluma tekrar gelip devam diyoru. Son olarak da crack yapıp oyunumuza giriyoruz.

 

Sistem Gereksinimleri
-Minimum Sistem İhtiyaçları- 
•İşletim sistemi: Windows Vista SP2 32-bit
•CPU: 2.4 GHz Intel Core 2 Duo veya eşdeğer AMD işlemci
•RAM: 3 GB
•Ekran kartı: 512 MB RAM ATI Radeon 4870 veya NVIDIA GeForce 9800 GT
•Sabit disk: 18 GB boş alan

-Sağlam Oyun’un Tavsiye Ettiği Sistem İhtiyaçları- 
•İşletim sistemi: Windows 7 SP1 64-bit – 32-bit
•İşlemci: 3.0 GHz Intel Core 2 Quad veya eşdeğer AMD işlemci
•RAM: 8 GB
•Ekran kartı: 2 GB ATI Radeon  veya NVIDIA
•Sabit disk: 18 GB boş alan

Oyun içi Video:


Gerekenler:


Need For Speed Run’ı 3 linkte indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 

indir

 

Alternatif Direkt İndirme Linki

download-game-icon - Kopya Alternatif Link | Mega Link

download-game-icon - torrent Need For Speed The Run Full TORRENT İndirme Linki

Not: Torrent linklerinin seed ve hızından sitemiz sorumlu tutulamaz. Torrent linklere link kısaltma ekleyebiliriz, sağ üst tarafta 5 saniye saydıktan sonra “reklamı geç” diyiniz. Direk inecektir.

!!! Kurulumu Videolu Bir Şekilde Anlattık, İzlemek İçin Tıklayın !!! 

Şahsen denedim arkadaşlar yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız yorum bırakarak sorun en kısa zamanda yanıtlamaya çalışırım. Sizin kendi bilgisayarınızdan kaynaklanan çalışmama sorunlarından biz sorumlu değiliz, sistem gereksinimlerini kontrol ettikten sonra indirmeniz tavsiye olunur.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.
Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (56 yorum)
×

Bir Şeyler Ara