NBA 2K16 Update 1 ve 2 + Crack Full İndirBu yayınımızda size bir basketbol oyunu olan NBA 2K16 oyununun güncel updatesini sunuyoruz(Update 1 ve 2). Bu updateyle birlikte bir çok hata giderilmiş özellikle de oyundaki kasma problemi aşılmıştır.
 
 
–Klavye desteği getirildi.
–Optimizasyon genişletilerek performans artışı sağlandı.
–Oyun sırasında meydana gelen kesmeler minimuma indirildi.
–Daha detaylı bilgi güncelleme dosyasının içinde.

Update 2’yi uygulamak için önce Update 1’i uygulamak şartı var. Bu sebeple indireceğiniz linkte hem update 1 hem update 2 var, nasıl yapacağınız aşağıda anlatıldı.

  
Tavsiye Yayınımız: NBA 2K16 Full Tek Link İndir
 

Not: Sunduğumuz alternatif indirme linkiyle bedava beklemeden de indirebilirsiniz.

İndirme bölümümüz 

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 
Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)
  

Alternatif Bulut İndirme Linki

   

NBA 2K16 Update 1 ve 2 Update Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

 

Normal Anlatım:

 

1-Aşağıdaki linkteki yayınımızdan oyunu indirebilirsiniz.

2-Update işlemi için bu yayınımızdaki dosyayı indirin.

3-İndirdiğiniz dosya updatenin kendisi değil, sıkıştırılmış “rar” hali. Rarlı dosyayı “winrar” programıyla sağ tıklayarak buraya çıkart deyin.

4-Çıkarttığınız klasöre girin ve oradaki update-1 adlı klasördeki setup’a çift tıklayın. Aynı oyun kurulumu gibi next-ileri diyerek ilerleyin ve kurun.

5-Sonrasında yine çıkarttığınız klasöre girin ve oradaki update-2 adlı klasördeki setup’a çift tıklayın. Yine aynı oyun kurulumu gibi next-ileri diyerek ilerleyin ve kurun.

7-Sonrasında crack atmalıyız ki oyun full olsun. Crack klasörüne girin oradaki dosyaları kopyalayın ve oyunu kurduğunuz dizini açın ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın da özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan NBA 2K16 Full Tek Link İndir + Torrent başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

×

Bir Şeyler Ara