Mount Blade Warband Full Sorunsuz Tek Link İndirMount Blade Warband-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Sitemizde yaptığımız sıradaki oyun anketi sonucunda en fazla istenen oyun Mound Blade Warband seçilmiştir ve başlayalım anlatmaya.

Mount Blade Warband belki de oynayabileceğiniz en yaratıcı, akıcı ve keyifli bir strateji-aksiyon oyunudur. Tavsiye ettiğimiz oyunlardandır. Oyunda krallıklar vardır ve ayakta kalan krallık oyunun galibi sayılır. Bu krallıklar arasında savaşlar-barışlar olmakla birlikte siz oyunun başnda bir karakter yaratırsınız ve başlarken hiçbir krallığa ait değilsinizdir. Sonra maceraya başlarsınız. İşte bundan sonra bilgisayar başından kalkamayabilirsiniz. Şimdi bu oyunu tek linkle indirelim.

Edit: Bu yayın ve linkler 22.07.2014 tarihinde komple yenilenmiştir.

Oyunun Türü: Aksiyon, Shooter
Çıkış Tarihi: 21 Şubat 2014
Oyunun Adı: Mount Blade Warband
Oyunun Boyutu: 622 MB

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 2000/ME/XP/Vista/Windows 7
İşlemci: 2.1Ghz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 900 MB
DirectX: Versiyon 9

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

:

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Mount Blade Warband Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza, Kurulumu videoyla anlattık, aşağıdan izleyebilirsiniz.

Video panelinde sağ alt taraftan 720p işaretleyerek HD izleyin lütfen.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (128 yorum)
×

Bir Şeyler Ara