Motor Yarışı Flash Oyun Oynamotor-yarisi-swf

Çoğumuzun bildiği üzere geçtiğimiz aylarda sitemiz blogger tarafından kapatılınca tüm yedekleriyle birlikte kendi sunucusuna geçmişti. Bu geçiş esnasında maalesef çoğu eski yayının içerikleri dağınık bir şekilde geri yüklendi. Ve tüm yayınlardaki video ve flash oyunlar yedekten aktarılamadı. Bunun üzere eski flash oyunlarımızdan çoğu şu an çalışmamakta. Ama buna yaslanarak bu kategoriye son vermek yerine sadece çok beğendiğimiz flash oyunları paylaştığımız bu kategorimizi sizlere hizmet vermeye devam etsin istedik. Ve uzun bir flash oyun arasından sonra yeni ve ilk flash oyun yayınımızla karşınızdayız:

Oyunun türü: Yarış

Oyunun Orijinal İsmi: SuperBike Racer

Oyunun amacı: Rakipleri geçerek birinci olmak ve yarışlardan kazanılan para ile özellikler satın almak.

Oyun hakkında kısa yorum: Oyun çoğu oyun firmasının yapamadığı o basit oynanış ve heyecanı bir arada flash oyunla sunmayı başarmış. Başlarda basit görünen oyun gittikçe zorlaşmakta.

Nasıl Oynanır?: WASD tuşları ile yön verip Z tuşu ile turbo basıyoruz.

Oyunumuz hemen aşağıdadır, Keyifli Oyunlar..

Not: Oyun açılırken öncesinde reklam çıkabilir”play now” gibisinden yazı çıkabilir. Bu yazıya tıklamadan sağ alt köşeden “Skip” yazısına tıklayıp oyuna girebilirsiniz.

Hatırlatma: Sağlam Oyun, bir flash/swf oyun oynama sitesi değildir. Full oyun indirme sitesidir. Flash oyun kategorimizin amacı siz kullanıcılarımıza, indirdiğiniz oyunun inmesini beklerken, oyalanacak eğlenceli şeyler sağlamaktır.

Bir önceki yazımız olan Solo-Gitar Android APK Full İndir! başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

×

Bir Şeyler Ara