Mortal Kombat X Reloaded Full Tek Link İndirMortal Kombat X-cover-screen-full

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 

Mortal Kombat X, küçüklüğümüzden beri oynadığımız efsanevi Mortal Kombat oyununun 2015 yani günümüz zamanındaki modern hali diyebileceğimiz, grafiklerin ultra seviyelere çıktığı bir aksiyon oyunu.

Bu oyunun en güzel tarafıysa konsolla yani halk arasındaki ismiyle kolla oynanabilmesi. Yapmanız gereken tek şey options, wireless controller kısmında her iki oyuncu içinde en alttan bir üstteki OFF kısmını ON yapıp kolu takmanız. Zira biz oyunu denerken konsolla oynadık.

Oyunda bir çok mod bulunmakta. Bu da oyunu sadece ikili dövüş oyunu halinden çıkartıyor. Story Mode’u da mevcut olan oyunda ilerledikçe dövüştüğünüz karakterler gerçekten zorlaşıyor. Tuşlara basmaktan parmaklarınız ağrıyacak, demedi demeyin.

Oyunu denedik sorunsuz bir şekilde çalıştırdık. Oyunu ister tek link ister 2 part ister 6 part şeklinde indirebilirsiniz. Seçimi sizlere bıraktık.

Oyunun Türü: Aksiyon, Dövüş
Çıkış Tarihi: 2015
Oyunu Crackleyen Grup: Reloaded
Oyunun Boyutu: 31.2 GB

 


 

Oyun İçi Görüntü:

 

Mortal Kombat X

Mortal Kombat X-2

Mortal Kombat X-3

Mortal Kombat X

Mortal Kombat X

Mortal Kombat X

 


 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: 64-bit: Windows 7, Windows 8, Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-750, 2.67 GHz veya AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
Bellek: 3 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 veya AMD Radeon HD 5850
DirectX: Versiyon 11
Sabit Disk: 36 GB boş alan
 


 

Oyun Tanıtım Videosu:


İndirme bölümümüz

 


 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

 

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

2 PART İNDİRME SEÇENEĞİ:

indir

 

 

6 PART İNDİRME SEÇENEĞİ:

indir

 

 
Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)
 


 

Mortal Kombat X Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

*** Oyun kurulumu ilerlemiyormuş gibi görünebilir, çok uzun süren bir kurulum. Kurulmuyor bu diye hemen kapatmayın sakın. **

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki “Binaries” adlı klasörü kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\Mortal Kombat X” ve o kopyalamış olduğunuz “Binaries” klasörünü buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Assassin's Creed Rogue Full Tek Link İndir -TÜRKÇE- başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (36 yorum)

×

Bir Şeyler Ara