Minecraft 1.3.2 Full Tek Link İndir 

Minecraft sonu olmayan bir dünyada hayatta kalma mücadelesidir. Minecraftta hayal gücünüzü zorlayıp binalar,gemiler,devasa heykeller yapabilirsiniz. Minecraft genelde kötü grafikleriyle söz konusu olan bir oyundur ancak oyunu oynamaya başlayınca grafikleri önemsemiyeceksiniz bile. Oyunun bu kadar tutulmasının sebebi de sınırsız özgürlüktür.
Minecraftı 2 modda oynayabilirsiniz :
  • Hayatta Kalma (Survival) Mod
  • Yaratıcılık (Creative) Mod
Hayatta kalma modunda malzemeleri kendiniz toplayacak değişik canavarlarla mücadele edeceksiniz.
Yaratıcılık modunda ise malzemeler sınırsız olarak elinizde olacak ve canavarlar size zarar veremiyecek. Ayrıca yaratıcılık modunda yürümek yerine uçabilirsiniz.

 

Yukardaki resimdede görüldüğü gibi tek rakibiniz kendinizsiniz.Bir de aşağıdaki resime bakalım.

Gördüğünüz gibi hayal gücünüzün sınırı kadar sınırlı bir oyun.

Oyun yeni başlayanlar için biraz karmaşık gelebilir.Bunu aşmak için türkçe tanıtımını yapan f5 in videosunu sizlerle başbaşa bırakıyorum.Oyunu oynamasanız bile f5 dinlemek seyretmek keyiflidir.

Bu bölüm 1 dir dilerseniz youtube yan taraftan 2-6 bölümleride izlersiniz.

İndirme linki:

Tavsiye yazı: (Turbobitten Tek tıklama ile beklemeden üstelik yüksek hızda indirebilirsiniz.)

Oyunun kurulumu:

Rardan çıkan exe yi kurun.masaüstüne attığı kısayoldan çalıştırın.Oyun açılınca username ve password ister.Burada önemli nokta username i sıkın.Password bölümünü boş bırakıp logine tıklayın.Loging failed yazısı gelene kadar bekleyin play offline tıklayın ve oyuna başlayın.

NOT:

Bilgisayardaki javanın güncel olmasına dikkat edin.Sisteminiz 32bit se ekran ayarlarından ona göre ayarlayın aksi taktirde oyundan atabilir

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (31 yorum)

×

Bir Şeyler Ara