Middle-Earth-Shadow-of-Mordor-dangeras-PC-full-tek-link-oyun-indir-game-saglamoyun-cover

Middle Earth Shadow of Mordor Sorunsuz Full Tek Link İndirmiddle-earth-shadow-of-mordor-sorunsuz-full-tek-link-indir-cover

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 

Orta dünyada, çok büyük bir haritada geçen fantastik açık dünya oyunumuz Middle Earth Shadow of Mordor bizlere Hobbit ve Lord Of the Rings serisi izlemiş gibi tat bırakacak. Oyun içerisinde bu filmlerden çok faydalanılmış. Oyun hakkında söylenecek çok fazla şey var. Ama özet geçmek zorundayım 🙂

Oyunumuzun konusu olarak karakterimiz Talion, karısı ve oğlu ile sürgün hayatı yaşadığı Mordor Sınırından şikayetçi durumda. Buradan gitme planları yapan aile saldırıya uğruyor ve ölüyorlar. Fakat Talion kendisine Sauron’un adamı olan Black Hand tarafından yapılan lanetten dolayı ölmek ile yaşamak arasında kalıyor. Ne ölü ne diri. Bu durumda olan ruhani bir Elf ile tanışıyoruz. Laneti kaldırmak için el ele verip tek vücutta can buluyorlar. Amaç belli. Üstümüzdeki laneti kaldırıp ölmek ve ailemizle sonsuz hayata erişmek. Tabi intikam sonucunda da doğal olarak Sauron’a da gününü gösterecekler. Ayrıca söylemeden edemeyeceğim oyuna yepyeni bir sistem gelmiş. Nemesis. Peki nedir bu Nemesis. Nemesis kısaca düşmanlarımızı tanıdığımız bir bölüm. Bu düşmanlar bir nevi başlarında bulundukları orduların komutanları denebilir. Elde ettiğimiz kağıtlar, belgeler, konuşmalar ile düşmanlarımız hakkında bilgi alıyoruz. Düşmanlarımız neye karşı dayanıklı neye karşı zayıf, neyden korkuyor, hangi silahlarda uzman gibi bilgileri ediniyor ona göre hareket ediyoruz. Ha bu komutanları öldürmek öyle basit iş değil. Misal bu heriflere saldırdığınız an yanındaki başka askerlerden biri gidip yardı çağırıyor. Önce onu indirin ki rahat rahat savaşabilesiniz. Yoksa karşınızda 3 kişi görürken arkanızdan 10 kişi daha çıkabilir 🙂 Neyse özet dedik amma da uzattık 🙂

Arkadaşlar aslında müthiş konusu ve hikayesi olan oyunun incelemelerini bir kere okumanızı tavsiye ederim. Oyunun nasıl olduğunu ne olduğunu ayrıntısı ile anlayacaksınız ve eminim hayran kalacaksınız.

Grafik olarak çok güzel detaylandırmalarla gerçekçi bir görüntü olmuş. Ses konusunda da gerek konuşma gerek savaş esnası bağırmalar sesler harika olmuş. Oynanabilirlik olarak Batman oyununa çok benziyor. Zaten Warner Bros stüdyosundan çıkma olduğundan benzerlik göstermesi gayet normal.

Oyun kesinlikle tavsiyemdir arkadaşlar. Oyun gerek düşünce gerek oyun içi bence muhteşem olmuş.

İyi Eğlenceler…

Oyunun Türü: Aksiyon, Fantastik
Çıkış Tarihi: 7 Ekim 2014
Oyunun Adı: Middle Earth: Shadow of Mordor
Oyunun Sürümü: Codex
Oyunun Boyutu: 34,53 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

middle-earth-shadow-of-mordor-sorunsuz-full-tek-link-indir

middle-earth-shadow-of-mordor-sorunsuz-full-tek-link-indir

middle-earth-shadow-of-mordor-sorunsuz-full-tek-link-indir

middle-earth-shadow-of-mordor-sorunsuz-full-tek-link-indir

middle-earth-shadow-of-mordor-sorunsuz-full-tek-link-indir

middle-earth-shadow-of-mordor-sorunsuz-full-tek-link-indir

middle-earth-shadow-of-mordor-sorunsuz-full-tek-link-indir

middle-earth-shadow-of-mordor-sorunsuz-full-tek-link-indir

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Sadece 64 Bit : Vista, Win 7, Win 8
İşlemci: Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
Bellek: 3 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 | AMD Radeon HD 5850
DirectX: Versiyon 11
Sabit Disk: 40 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 

indir

 

Middle Earth Shadow of Mordor Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\Middle Earth Shadow of Mordor” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan The Sims 4 Sorunsuz Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (12 yorum)
×

Bir Şeyler Ara