Middle Earth Shadow of Mordor Full Oyun İndirMiddle Earth Shadow of Mordor-cover-screen-full

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Middle Earth Shadow of Mordor batman tarzı ama daha çok orta çağda geçen aksiyon-açık dünya oyunu. Batman’e cidden benziyor, aksiyon kısımları ve kullandığımız tuşlara kadar benziyor. Middle Earth Shadow of Mordor güzel animasyonlara sahip göze hoş görünen bir oyun sistemi sunuyor. Oyunda dövüşmekten yorulacaksınız 🙂 Görevleri yaparken aynı zamanda hikayeyi de ilerletiyorsunuz. Bir çok zaman beşten fazla kişiye karşı dövüşüyorsunuz. İçinizde bulunan elfe geçiş yapabiliyorsunuz, yani gta daki gibi karakter geçişi de mevcut. Grafik kaplamalar son derece güzel olan bu oyunu size full ve bedava indirilebilir linklerle sunuyoruz.

İndireceğiniz dosyalar hakkında bir açıklama yapmak gerekirse. İndirdiğiniz dosyada “Middle Earth Shadow of Mordor HD Texture Pack Addon – CODEX” adlı bir klasör var. Buradaki dosyayı yüklediğimiz zaman oyundaki grafik kalıplarındaki hataları silip kusursuz hale getirmiş olacağız. Üstelik daha az ekran kartı ve ram yer hale gelecek. Bu bir düzenleme yaması. Diğer türlü oyun donuk donuk oluyor bu sebeple biz bu düzenleme yamasını indireceğiniz dosyaya ekledik. Gereken kurulum en aşağıda yazıyor. Ayrıca oyunun updatesini de yayınladık onun için buraya tıklamanız yeterli.

Keyifli Oyunlar.

Oyunun Türü: Aksiyon, Açık dünya
Çıkış Tarihi: 21 Şubat 2014
Oyunu Crackleyen Grup: Codex
Oyunun Boyutu: 44.3 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

Middle Earth Shadow of Mordor-1

Middle Earth Shadow of Mordor-2

Middle Earth Shadow of Mordor-3

Middle Earth Shadow of Mordor

Middle Earth Shadow of Mordor

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: 64-bit Windows Vista / 7 / 8 (64-bit Windows 7 / 8 önerilir) 64 bit olması şart!
İşlemci: 2.67 GHz Intel Core i5-750 ya da 3.4 GHz AMD Phenom II X4 965 (3.4 GHz Intel Core i7-3770 ya da 4.0 GHz AMD FX-8350 önerilir)
Bellek: 3 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 ya da AMD Radeon HD 5850 (NVIDIA GeForce GTX 660 ya da AMD Radeon HD 7950 önerilir)
DirectX: Versiyon 11
Sabit Disk: 25 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 

indir

 

 

Alternatif Direkt İndirme Linki


Middle Earth Shadow of Mordor Update + Only Crack | Update İndir

Middle Earth Shadow of Mordor Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra Middle Earth Shadow of Mordor HD Texture Pack Addon – CODEX klasöründeki setupı kurun, sonrasında yine o klasörde bulunan crack klasörüyle crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki x64 dosyasını kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra açılan pencerede install yazısına tıklayın ve kurulum başlasın.

4-Oyunun boyutu itibariyle kurulum biraz uzun sürebilir.

5-Sonrasında “Middle Earth Shadow of Mordor HD Texture Pack Addon – CODEX” klasörüne girin ve oradaki setup’ı kurun. Onun kurulumu da oyunun kurulumuyla aynı.

6-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

7-İndirdiğiniz klasörde bulunan “Middle Earth Shadow of Mordor HD Texture Pack Addon – CODEX” klasörünün içindeki crack klasörüne girin ve oradaki klasörü kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

8-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\Middle-earth Shadow of Mordor” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

9-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan WWE 2K15 Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (10 yorum)

×

Bir Şeyler Ara