Middle Earth Shadow of Mordor DLC + Update Full İndirBu yayınımızda size bir aksiyon oyunu olan Middle Earth Shadow of Mordor oyununun güncel updatesini sunuyoruz(Update v1808.19 ve DLC). Bu updateyle birlikte bir çok hata giderilmiş özellikle de oyundaki kasma problemi aşılmıştır.

Tavsiye Yayınımız: Middle Earth Shadow of Mordor Full Tek Link İndir

Not: Sunduğumuz alternatif indirme linkiyle bedava beklemeden de indirebilirsiniz.

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Alternatif Bulut İndirme Linki

Middle Earth Shadow of Mordor Update Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

 

Normal Anlatım:

 

1-Aşağıdaki linkteki yayınımızdan oyunu indirebilirsiniz.

2-Update işlemi için bu yayınımızdaki dosyayı indirin.

3-İndirdiğiniz dosya updatenin kendisi değil, sıkıştırılmış “rar” hali. Rarlı dosyayı “winrar” programıyla sağ tıklayarak buraya çıkart deyin.

4-Çıkarttığınız klasöre girin ve oradaki update adlı klasördeki setup’a çift tıklayın. Açılan pencerede sağ alttan install demeniz yeterli.

7-Sonrasında crack atmalıyız ki oyun full olsun. Crack klasörüne girin oradaki x64 dosyasının içine GİRMEDEN direk kendisini kopyalayın ve oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\Middle-earth Shadow of Mordor” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın da özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Middle Earth Shadow of Mordor Full Oyun İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (1 Yorum)

×

Bir Şeyler Ara