Metal Gear Rising Revengeance Sorunsuz Full Tek Link İndirOyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Aksiyon – Macera

Oyun Hakkında Kısaca: Henüz dün çıkmış olan oyunu siz oyun-severlere sunmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz 🙂 Geçen yıl PS için çıkmış oyun geçte olsa bilgisayarlarımıza da yayınlandı.

Oyun için çok fazla söylenecek söze gerek duymuyorum. Kısaca söz etmek gerekirse eski serilerini oynayanlar bu oyuna hayran kalacaktır eminim. Grafik ses üst düzeyin de üstünde.

Oyunda genel olarak özgürüz denebilir. İstediğinizi kesin parçaların tekmeleyin. Bunları yaparken farklı kombolar kullanın. Oyun hepsini bizlere sunuyor. Çok aktif çok hızlı geçen oyuna kendinizi kaptıracaksınız.

Görsellik dediğim gibi üst düzey. Gerçekten oyun sizi esiri haline alıyor. İnce detayların yanında muazzam savaş grafiği ile başarılı bir oyun oynadığınızın farkına varıyorsunuz.

Ses olarak klasik Konami desem anlaşılır herhalde. Konami işini biliyor. Konuşmaların yanı sıra oyun esnasında savaş aksiyon sesleri arka fonda çalan ve o anki atmosferi yansıtan ağırlıklı rock şarkıları bulunduran oyunun seslerine hayran kaldım

Oynanabilirlik olarak bu kadar çok karmaşık savaş düzenini nasıl bu kadar basite indirebilirler anlamış değilim 🙂 Oynama açısından basit olmuş ki bu bence hızlı savaş seneryolarına rahat girip çıkmamızı sağlıyor. Ama bu demek değil ki oyun basit. Oyunu zor modda oynadım ve zorlandığımı söylemeliyim.

Yeni olmasının ve aylarca PC oyuncularının bu oyunu beklemesi ve çok güzel, eğlenceli olmasından dolayı oyun tavsiyelerimiz arasında baş koltuğu alıyor.

İyi Eğlenceler…

Oyun Çıkış Tarihi: 9.1.2014

Oyun Boyutu: 24.6 GB oyun – Tek Link – Partlı

Oyun içi Görseller:

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi:Windows 7 / Windows 8 / Vista
İşlemci: Intel Core i5 2400
Ram: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTS 450 DirectX 9.0
Boş Alan: 25 GB Boş Alan

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

Metal Gear Rising Revengeance oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program:Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

:

 

——————————————————————————————-

Metal Gear Rising Revengeance İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın sonra ve next next tıklayarak kurulumu başlatın. Kurulum biraz uzun sürebilir.

3- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

4- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.

5- Crack klasörünün içerisindeki dosyaları olduğu gibi kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)METAL GEAR RISING REVENGEANCE” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir tıklayın.

6- Crack dosyasını anti-virüs programınız virüs olarak görebilir. Sorunsuzdur. Dışlanan konuma ekleyin sorun çözülecektir.

Metal Gear Rising Revengeance oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Tom Clancy's H.A.W.X. 2 Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (1 Yorum)
×

Bir Şeyler Ara