Metal Gear Rising Revengeance Repack Full Tek Link İndirOyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Aksiyon – Macera

Oyun Hakkında Kısaca: Daha önce şu yayından Metal Gear Rising Revengeance‘i full olarak indirmiş, sorunsuzca oynamıştık:

Tavsiye YayınMetal Gear Rising Revengeance Full Tek Link İndir

Fakat oyunun boyutu 24 küsür GB olduğundan çoğumuzun kotası yetmemiş, indirememiştik. 

Karşınızda Metal Gear Rising Revengeance Repack versiyonu. Boyutu sadece 10 GB. Normal boyutunun yarısından daha az.Peki nasıl oluyorda bu kadar küçültülebiliyor, repack nedir?

Repack oyundaki gereksiz kısımların çıkartılarak oyunun boyutunun azaltılması durumudur. Oyun grafiksel veya ses kalitesinden bir şey kaybetmez. Gereksiz dosyalar: dil dosyaları, kullanılmayan sistem dosyalarıdır. Tabi daha bir çok kullanılmayan dosya. Bunun yanı sıra ultra HD olan ara geçiş videoları da sıkıştırılarak boyutu azaltılır, tekrar belirtelim ki kaliteden bir şey kaybetmez ya da gözle görülmesi zor bir kalite azalır.
Bu yayınımızda ise henüz çok taze bu oyunumuzun repack versiyonunu sunuyoruz.

Oyun Çıkış Tarihi: 9.1.2014

Oyun Boyutu: 10.7 GB oyun – Tek Link – Partlı

Oyun içi Görseller:

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi:Windows 7 / Windows 8 / Vista
İşlemci: Intel Core i5 2400
Ram: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTS 450 DirectX 9.0
Boş Alan: 25 GB Boş Alan

Oyun tanıtım videosu:


Gerekenler:

Metal Gear Rising Revengeance oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program:Winrar.

——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

 

——————————————————————————————-

Metal Gear Rising Revengeance Repack İndirme & Kurulum

Kurulum yukarıda videolu olarak anlatılmıştır. Videonun kalitesini sağ alt kısımdan istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Metal Gear Rising Revengeance Repack oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Tom Clancy's H.A.W.X. 2 Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (15 yorum)
×

Bir Şeyler Ara