Memento Mori 2 Full Sorunsuz Tek Link İndirMemento Mori 2 -cover-screen-full

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Film gibi bir macera oyununa hazır olun! Memento Mori 2’yi oynarken oyunun yanı sıra film izliyor hatta yönetiyormuşuz gibi bir hisse kapıldık. St Petersburg’taki Hermitage Müzesi’nden üç tane resim tablosu çalınır ve hikayemiz başlar. Amacımız bu hırsızlık olayındaki sis perdesini aralamak. Oyunun sonu bir kaç şekilde gelebiliyor. Bu da her oynamamızda bize farklılık katıyor.

Macera sever oyunlar için farklı tarzda bir macera oyunu olan Memento Mori 2, düşük sistem gerektirmesiyle de bir çok PC de çalışacaktır.
Oyunun Türü: Macera
Çıkış Tarihi: 13 Mayıs 2014
Oyunu Crackleyen Grup: Codex
Oyunun Boyutu: 3.81 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

Memento Mori 2

Memento Mori 2

Memento Mori 2

Memento Mori 2-indir

Memento Mori 2-indir

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Microsoft Windows® XP SP2 or newer
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2Ghz or dual core AMD XP or better
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: 256MB graphics card (Shader Model 2.0 compatible)
DirectX: Versiyon 9
Sabit Disk: 2 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

:

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 

indir

 

Memento Mori 2 Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayın, açılan kutucukta en sağ alttaki “Install games” yazısına tıklayın, kurulum başlayacaktır, bittikten sonra da crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Kurulum klasik “codex” kurulumudur. Codex kurulumlarda setup’a tıkladıktan sonra mini bir pencere açılır. Bu pencerede sağ alttaki “Install games” yazısına tıklar tıklamaz kurulum başlayacaktır.(Nasıl Yaparım?)

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\Memento Mori 2” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Tavsiye Yayınımız: Memento Mori 2 “can’t create save directory” Sorunu Çözümü

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

×

Bir Şeyler Ara