Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

Max Payne 3 Full Sorunsuz Tek Link İndir

  • 29 Temmuz 2013
  • 102 yorum
  • 707.758 kez görüntülendi

  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (9 oy verilmiş, 5 üzerinden ortalama 4,11 )
    Loading...


Max Payne 3-cover-screen-full

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
10 yıllık büyük bir suskunluğun ardından gelen imzası değişmiş bir oyundan bahsediyoruz evet imzası bu sefer değişti Remedy bir efsaneyi bırakmıştı onun yerine bu zor görevi RockStar üstlenmişti. İşleri baya zordu ilk çıktığında adeta bir bombaydı kim nasıl reklamını yapacağını şaşırıyordu. Ve ikincisi çıktığında efsane devam ediyor dendi. Herkes üçüncüyü bekledi ama çok fazla bekledi artık bir ve ikiyi oynayan ilkokul çocukları üniversitede veya iş hayatında, artık oyun oynamayan büyük insanlar oldular 🙂 ve onlar şuan bu oyunu görseler “Ah nerde o eski Max’ler” derler çünkü o alıştıkları karizmatik dalgalı saçlı adam yoktur tarzı tamamen değişmiş bir kel bir adam var.Ama huyu hiç değişmemiş hala alkolden vazgeçememiş ve eskiyi özleyen biri.

Oyuna eklenen bir diğer özellik ise gelişeme özelliği artık ne iş yaparsanız o kadar gelişiyorsunuz. Ve gelişmek gerçekten önemli silah yeteneğinden tutun hıza kadar her şeyiniz gelişiyor.

Dostluk baya ön plana çıkmış arkadaşlarınız yanındasınız ve onlar için kurşun yemenizde gerekecek ve onlar da sizin için kurşun yiyecek.

Oyunun başında RockStar son derece vefalı davranmış ve bizlere eski Max Payne’nin havasını vermiş. Max eşinin ve kızının ölümünün üzerine 9 yıl geçmesine rağmen hala aynı acıyı hissediyor ve günlerce içiyor. Artık hiç bir şey umurunda değil ve polisliği de bırakmış ve New York’tan ayrılmış New Jersey’de yaşıyor ve yine bir barda içerken bir arkadaşı Birezilya da çalışmasını teklif ediyor. Ve yeni bir hayata daha az alkollü bir hayata adım atmayı kabul ediyor adamımız.

Paul Passos’un [can yoldaşınız eski polis arkadaşınız size Brezilya’da çalışmayı teklif eden] ve sizin patronunuz Rodrigo Branco Brezilya da zengin bir iş adamı ve onun Fabiana adında güzel bir eşi. İşte dost çevreniz bunlar. Tabi her dostluğa ve iyilğe çomak sokan birileri vardır işte o da Comando Sombra çetesinin lideri Serrano. Bu adam ve çetesi sizin ve patronunuzun başını baya ağrıtacak çünkü genç bayan Fabiana Franco Comando Sombra çetesi tarafındak fidye için kaçırılacak.

Neyse hikayeyi anlatmayalım heyecanı kaçmasın.

Oyunun özelliklerinden devam edelim,

Resmen bir hayat yaşayacağınız Story modu mevcut eskiler göz önüne geliyor çatışıyorsunuz seviniyorsunuz dost kaybedince ağlıyorsunuz.

Birde Acrade mod eklenmiş ki harika olmuş hikaye modunda ki olayları tekrar yaşıyorsunuz ama burada asıl olan hayatta kalmak değil en yüksek skor ile bitirmek ki yüksek skorlar yapmak pekte kolay değil.

Az önce gelişmekten bahsettik bence geliştirmeniz gereken en önemli özellik paranoya perk’i çünkü en çok işinize yarayacak o. 🙂 düşmanlarınızın kafasını karıştırıp birbirinize düşman ediyorsunuz. Size gerek kalmadan birbirlerine sıkıyorlar zaten sizede köşeye çekilip izlemek düşüyor.

Oyuna yeni eklenen bir özellik ise eski Max Payne’lerde ki gibi sadece gösterilen yerlere yaslanıp siper almıyorsunuz. Düşmanın olduğu her yerde her şeye yaslanıp siper alabiliyorsunuz. Duvar olması şart değil çöp konteynerı olur teneke olur her şeyin arkasına saklanabilirsiniz. Ama şöyle bir saçmalık var oturursanız düşman sizi hiç farketmiyor arkası dönük olmasına rağmen ama ayağa kalkarsanız kuruşlar yağıyor.

Ve gözle görünür bir diğer değişim ise son zamanlarda Call of Duty olsun Far Cry olsun bunlarda gördüğümüz bir değişim kurşunun gittiği yer artık çok etkili adamı ayağından vurursanız öne doğru düşüyor ve ölmüyor ayağa kalkmaya çalışıyor kalmayınca pes ediyor yerden çatışıyor bir arkadaşı kaldırırsa yaşar yerde kalırsa siz kurşun sıkmasınız bile ölüyor.

Çok oyunucu (Multiplayer) özelliği {Oyununuzun Orijinal Olması gerekir}

Nerede ise tüm Rockstar oyunlarında bulunan bu özellik Max Payne’de de bizim karşımıza çıkıyor bu sefer hikaye’ye bağlı kalmadan arkadaşınızla savaşıyorsunuz düşmanları alt etmeye çalışıyorsunuz merminiz bitince arkdaşınız veriyor onun bitince siz mermi veriyorsunuz ikiniz de mermisi biterse bileklere kuvvet artık Allah ne verdiyse adamlara dalıyorsunuz 🙂
Ve online oynarken her zaman iyilerden olmak zorunda değilsiniz isterseniz bir çete kurup millete karışabilirsiniz ama dipnot olarak söyleyeyim [İyiler her zaman kazanır]

Oyundaki oynama mod ve özellikleri var onlar neler ve nasıl açılır o özellikler onlardan bahsedelim

Acrade modda karakter seçmek için : Oyunu Medium zorlukta bitirmeniz lazım.
Hardcore zorluğunu açabilmeniz için : Oyunu Hard zorlukta bitirmeniz lazım.
Gelişmiş Max Payne karakter modunu açmak için : Oyunu Old School modda bitirmeniz lazım.
Acrade modda New York Minute modunu açmak için : Oyunu herhangi bir zorlukta sıfırlamanız yeterli.
One Hit Kill özelliğini açmak için: Oyunu Hardcore modda bitirmeniz lazım.
Sınırsız bullet time: Tüm bölümleri Altın madalya ile bitirin.

Ve bu güzelim oyunu bu yayınımızdan full ve sorunsuz olarak indirebileceksiniz. Üstelik son güncelleme ve %100 çalışan cracki indireceğiniz dosyaya ekledik ve bu yayını komple 16.01.2015 tarihinde düzenledik.

Keyifli oyunlar şimdiden.

Oyunun Türü: Aksiyon, Seri Oyunlar
Çıkış Tarihi: 1 Haziran 2012
Oyunu Crackleyen Grup: Reloaded
Oyunun Boyutu: 26.9 GB Tek Link veya Partlı

 

Oyun İçi Görüntü:

 

Max Payne 3

Max Payne 3

Max Payne 3

Max Payne 3-4

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows Vista / Windows XP / Windows 8
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz/AMD Athlon II X2 2.6 GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA 8600 GT/Radeon HD 3400 / 512 MB RAM
DirectX: Versiyon 10
Sabit Disk: 29 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 

indir

Linkler yenilendi: 25.04.2016
 

Max Payne 3 Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyalarından DVD1’i açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin, kurulum esnasında diğer dvdleri isteyecektir, sırayla gösterip kurulumu devam ettirelim, oyunu kurulumunu tamamladıktan update sonra da crack atacağız.

Sırasıyla:

-Social Club v1.1.0.1 Setup.exe
-MP3_Patch_Update_1_0_0_114.exe
-MP3_Launcher_1_27_0_0.exe

Kurun ve sonrasında crack yapacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize(max-payne-3 DVD1.iso) çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

***Kurulum devam ederken sizden diğer SANAL CD leri isteyecektir. DVD2 yi istediği an max-payne-3 DVD2.iso çift tıklayın ve kuruluma gelip devam et deyin. Bunu hepsi için uygulayın.

5-Kurulum bittikten sonra update yapacağız.

***Update klasörüne girin ve sırasıyla:

-Social Club v1.1.0.1 Setup.exe
-MP3_Patch_Update_1_0_0_114.exe
-MP3_Launcher_1_27_0_0.exe

Kurun ve sonrasında crack yapacağız.

6-İndirdiğiniz klasörde(Max Payne 3 Update v1.0.0.114-RELOADED + CRACK klasörü) bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ