Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1893 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35499 yorum bırakıldı.

Max Payne 3 Full Sorunsuz Tek Link İndir

 • 29 Temmuz 2013
 • 72 yorum
 • 706.921 kez görüntülendi

 • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 oy verilmiş, 5 üzerinden ortalama 3,67 )
  Loading...


Max Payne 3-cover-screen-full

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
10 yıllık büyük bir suskunluğun ardından gelen imzası değişmiş bir oyundan bahsediyoruz evet imzası bu sefer değişti Remedy bir efsaneyi bırakmıştı onun yerine bu zor görevi RockStar üstlenmişti. İşleri baya zordu ilk çıktığında adeta bir bombaydı kim nasıl reklamını yapacağını şaşırıyordu. Ve ikincisi çıktığında efsane devam ediyor dendi. Herkes üçüncüyü bekledi ama çok fazla bekledi artık bir ve ikiyi oynayan ilkokul çocukları üniversitede veya iş hayatında, artık oyun oynamayan büyük insanlar oldular 🙂 ve onlar şuan bu oyunu görseler “Ah nerde o eski Max’ler” derler çünkü o alıştıkları karizmatik dalgalı saçlı adam yoktur tarzı tamamen değişmiş bir kel bir adam var.Ama huyu hiç değişmemiş hala alkolden vazgeçememiş ve eskiyi özleyen biri.

Oyuna eklenen bir diğer özellik ise gelişeme özelliği artık ne iş yaparsanız o kadar gelişiyorsunuz. Ve gelişmek gerçekten önemli silah yeteneğinden tutun hıza kadar her şeyiniz gelişiyor.

Dostluk baya ön plana çıkmış arkadaşlarınız yanındasınız ve onlar için kurşun yemenizde gerekecek ve onlar da sizin için kurşun yiyecek.

Oyunun başında RockStar son derece vefalı davranmış ve bizlere eski Max Payne’nin havasını vermiş. Max eşinin ve kızının ölümünün üzerine 9 yıl geçmesine rağmen hala aynı acıyı hissediyor ve günlerce içiyor. Artık hiç bir şey umurunda değil ve polisliği de bırakmış ve New York’tan ayrılmış New Jersey’de yaşıyor ve yine bir barda içerken bir arkadaşı Birezilya da çalışmasını teklif ediyor. Ve yeni bir hayata daha az alkollü bir hayata adım atmayı kabul ediyor adamımız.

Paul Passos’un [can yoldaşınız eski polis arkadaşınız size Brezilya’da çalışmayı teklif eden] ve sizin patronunuz Rodrigo Branco Brezilya da zengin bir iş adamı ve onun Fabiana adında güzel bir eşi. İşte dost çevreniz bunlar. Tabi her dostluğa ve iyilğe çomak sokan birileri vardır işte o da Comando Sombra çetesinin lideri Serrano. Bu adam ve çetesi sizin ve patronunuzun başını baya ağrıtacak çünkü genç bayan Fabiana Franco Comando Sombra çetesi tarafındak fidye için kaçırılacak.

Neyse hikayeyi anlatmayalım heyecanı kaçmasın.

Oyunun özelliklerinden devam edelim,

Resmen bir hayat yaşayacağınız Story modu mevcut eskiler göz önüne geliyor çatışıyorsunuz seviniyorsunuz dost kaybedince ağlıyorsunuz.

Birde Acrade mod eklenmiş ki harika olmuş hikaye modunda ki olayları tekrar yaşıyorsunuz ama burada asıl olan hayatta kalmak değil en yüksek skor ile bitirmek ki yüksek skorlar yapmak pekte kolay değil.

Az önce gelişmekten bahsettik bence geliştirmeniz gereken en önemli özellik paranoya perk’i çünkü en çok işinize yarayacak o. 🙂 düşmanlarınızın kafasını karıştırıp birbirinize düşman ediyorsunuz. Size gerek kalmadan birbirlerine sıkıyorlar zaten sizede köşeye çekilip izlemek düşüyor.

Oyuna yeni eklenen bir özellik ise eski Max Payne’lerde ki gibi sadece gösterilen yerlere yaslanıp siper almıyorsunuz. Düşmanın olduğu her yerde her şeye yaslanıp siper alabiliyorsunuz. Duvar olması şart değil çöp konteynerı olur teneke olur her şeyin arkasına saklanabilirsiniz. Ama şöyle bir saçmalık var oturursanız düşman sizi hiç farketmiyor arkası dönük olmasına rağmen ama ayağa kalkarsanız kuruşlar yağıyor.

Ve gözle görünür bir diğer değişim ise son zamanlarda Call of Duty olsun Far Cry olsun bunlarda gördüğümüz bir değişim kurşunun gittiği yer artık çok etkili adamı ayağından vurursanız öne doğru düşüyor ve ölmüyor ayağa kalkmaya çalışıyor kalmayınca pes ediyor yerden çatışıyor bir arkadaşı kaldırırsa yaşar yerde kalırsa siz kurşun sıkmasınız bile ölüyor.

Çok oyunucu (Multiplayer) özelliği {Oyununuzun Orijinal Olması gerekir}

Nerede ise tüm Rockstar oyunlarında bulunan bu özellik Max Payne’de de bizim karşımıza çıkıyor bu sefer hikaye’ye bağlı kalmadan arkadaşınızla savaşıyorsunuz düşmanları alt etmeye çalışıyorsunuz merminiz bitince arkdaşınız veriyor onun bitince siz mermi veriyorsunuz ikiniz de mermisi biterse bileklere kuvvet artık Allah ne verdiyse adamlara dalıyorsunuz 🙂
Ve online oynarken her zaman iyilerden olmak zorunda değilsiniz isterseniz bir çete kurup millete karışabilirsiniz ama dipnot olarak söyleyeyim [İyiler her zaman kazanır]

Oyundaki oynama mod ve özellikleri var onlar neler ve nasıl açılır o özellikler onlardan bahsedelim

Acrade modda karakter seçmek için : Oyunu Medium zorlukta bitirmeniz lazım.
Hardcore zorluğunu açabilmeniz için : Oyunu Hard zorlukta bitirmeniz lazım.
Gelişmiş Max Payne karakter modunu açmak için : Oyunu Old School modda bitirmeniz lazım.
Acrade modda New York Minute modunu açmak için : Oyunu herhangi bir zorlukta sıfırlamanız yeterli.
One Hit Kill özelliğini açmak için: Oyunu Hardcore modda bitirmeniz lazım.
Sınırsız bullet time: Tüm bölümleri Altın madalya ile bitirin.

Ve bu güzelim oyunu bu yayınımızdan full ve sorunsuz olarak indirebileceksiniz. Üstelik son güncelleme ve %100 çalışan cracki indireceğiniz dosyaya ekledik ve bu yayını komple 16.01.2015 tarihinde düzenledik.

Keyifli oyunlar şimdiden.

Oyunun Türü: Aksiyon, Seri Oyunlar
Çıkış Tarihi: 1 Haziran 2012
Oyunu Crackleyen Grup: Reloaded
Oyunun Boyutu: 26.9 GB Tek Link veya Partlı

 

Oyun İçi Görüntü:

 

Max Payne 3

Max Payne 3

Max Payne 3

Max Payne 3-4

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows Vista / Windows XP / Windows 8
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz/AMD Athlon II X2 2.6 GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA 8600 GT/Radeon HD 3400 / 512 MB RAM
DirectX: Versiyon 10
Sabit Disk: 29 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 

indir

Linkler yenilendi: 25.04.2016
 

Max Payne 3 Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyalarından DVD1’i açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin, kurulum esnasında diğer dvdleri isteyecektir, sırayla gösterip kurulumu devam ettirelim, oyunu kurulumunu tamamladıktan update sonra da crack atacağız.

Sırasıyla:

-Social Club v1.1.0.1 Setup.exe
-MP3_Patch_Update_1_0_0_114.exe
-MP3_Launcher_1_27_0_0.exe

Kurun ve sonrasında crack yapacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize(max-payne-3 DVD1.iso) çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

***Kurulum devam ederken sizden diğer SANAL CD leri isteyecektir. DVD2 yi istediği an max-payne-3 DVD2.iso çift tıklayın ve kuruluma gelip devam et deyin. Bunu hepsi için uygulayın.

5-Kurulum bittikten sonra update yapacağız.

***Update klasörüne girin ve sırasıyla:

-Social Club v1.1.0.1 Setup.exe
-MP3_Patch_Update_1_0_0_114.exe
-MP3_Launcher_1_27_0_0.exe

Kurun ve sonrasında crack yapacağız.

6-İndirdiğiniz klasörde(Max Payne 3 Update v1.0.0.114-RELOADED + CRACK klasörü) bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

dizi-izle-indir
Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
 • Nasıl abi ben anlamadım?

 • ismail aydun ergen

  hacı rarlarda bozuk luk var indirdim ama rarlar çıkarken sıkıntı yapıyo el at bi rarlarm bozuk partlı indi

  • baştan indirin, rarlar gayet sağlam, siz eksik veya hatalı indirmişsiniz.

 • kerim

  hocam bi türlü kuramadım kuruluma başlıyor disk 2 yi tıklıyorum tanıtıyorum data 3 hazır değil yada bozuk diyor bi çare varmı yardımcı olursanız sevinirim

  • kerim keşke o hatayı bilsem de yardımcı olsam ama o hatayı ilk kez duydum.

 • Yayının en alt kısmında bulunan “Kırık Link Bildir” formundan bir arkadaşımız bu yayının linkinin kırık olduğunu bildirdi, LİNK YENİLENMİŞTİR. Lütfen sizde kırık,ölü,silinmiş linke rastlarsanız yayınların hemen altında bulunan “Kırık Link Bildir” bölümünden bildiriniz.

 • Hasan Sevinçtekin

  Tek link ve Partlı linklerde sıkıntı bakarmısınız. Bana lazım olan tek link ama haberiniz olsun dedim teşekkürler yarın indirmem lazım acilen yaparsanız çok iyi olur..

  • Hasan Sevinçtekin

   Tek link de sorun yok pardon

 • burak

  abi bende kötü bir ekran kartı var ama batman arkham originsi açıyor bunu da açarmı?

 • ERKAN

  ADMİN ELİNİZE SAĞLIK AMA KURULUMU VİDEO İLE ANLATIRMISINIZ? 2 DEFA DAHA İNDİRDİM BU OYUNU ANCAK KURULUMUNU BİR TÜRLÜ YAPAMADIM. YANİ 2 HAFTA BOYUNCA İNMESİNİ BEKLEDİM. LÜTFEN BİR KURULUM VİDEOSU ÇEKEBİLİR MİSİNİZ? EN KISA ZAMANDA CEVAP YAZARSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM. (ONA GÖRE YARINDAN İTİBAREN İNDİRMEYE BAŞLAYACAĞIM TEKRAR.)

  • Maalesef şu dönemde bunu yapamayız. Belki daha müsait olduğumuz başka bir zaman olabilir.

 • SbrHss

  Oyunu Kurdum Crack falan tamam ama . ya onuna giriyor rockstar games giriş yap diyor . (net kapalı) yada oyuna giriyorum ALERT yazıyor ?
  Yardımıcı olur musunuz ?

  • hayri

   bende bilmem ki

 • ŞAHİN

  OYUN KURULUMUNDA YARIDMCI OLURSANIZ şimdiden teşekürler

 • mustafa

  Bu oyun efsane ya 😀 hem film, hem de oyun zevkini bir arada alıyorum. Karakter hikayeleri oldukça güzel. Oyunun oturmuş bir konu hikayesi var. Ayrıca silah kullanımları, yavaş ateş açma efekti, birbirinden farklı alakasız görevler ve bir türlü durmak bilmeyen maceranın içerisinde saatlerin nasıl geçtiğini anlayamıyoruz bile. Eğer bugüne dek Max Payne 3 oynamayı aklınızdan bile geçirmediyseniz sizlere büyük bir hata yaptığınızı belirtmeden geçemeyeceğim. Bir an önce sıradışı oyun Max payne 3 indirmeli ve maceranın tadını çıkarmalısınız.

 • RAMBOOO

  ADMİN OYUN KURULUMUNU KOYMADIĞINIZ İÇİN NE KADAR UĞRAŞSAMDA OYUNU DÜZGÜN KURAMIYORUM LÜTFEN KURULUMUDA YAYINLAYIN. OYUNU İNDİRDİM AMA BİR TÜRLÜ KURAMADIM. BİR AN ÖNCE CEVAP VERİRSENİZ SEVİNİRİM.

 • ahmet

  emegınıze saglık ben oyuna ındırdım ama bana dvd3 iso parcası lazım upload edermısınız

 • kenan

  merhaba DVD1.sağlamoyun bu dosya yok bende 2-3 ve 4 var sadece çözüm lütfen

 • enis

  kardeşim denedik diyorsunuz bari işletim sistemini söyleyin yada bütün işletim sistemlerinde deneyip koyun
  windows 8.1de yükledim bu hatayı alıyorum
  Please run max payne 3 using the launcher hatası
  antivirüsde kapalı

  • Daha güzel bir üslupla mesaj yazmanız dileğiyle.

 • eyipee

  oyunun kurulum video sunu bulamıyorum

  • Bizde bulamıyoruz, kurulum videolarından bir kısmı biz siteyi taşırken kayboldu.

 • Alparslan

  Admin nolmus ya size.Her linkinizi ne icin turbobit koyuyosunuz

  +Indirmeyi azaltiyor
  +vakit istiyor
  +Para istiyor
  +bazan indirme linki acilmiyo,ilk once telefon num istiyo
  +Firefoxun downthemall ve bir cok yukleme programlarini desteklemiyor,errorlar veriyo onlar.

  • Merhabalar

   Her linkimiz sitemiz açıldığından beri turbobitti zaten alternatif indirme linkleri ekliyorduk ama şu an hiçbir alternatifle çalışmıyoruz, düzgün bir alternatif çıkarsa tabi sizlere sunarız.

   Şu an için önerimiz turbobitten 1 aylık veya haftalık premium almanız ki 1 haftalık premium 10 tl, sms ile alınabiliyor.

   -İndirmeyi azaltmaz, günlük 20 gb dolalarında indirme yapabilirsiniz.
   -vakit istemez anında inmeye başlar.
   -Premiumda telefon falan istemez, sponsor linklerle karıştırmamamk lazım.
   -IDM ve Jdownloader’ı destekliyor ve indirme yapan birisi için bu iki program yeterli olacaktır.
   -Para istiyor, bunların hepsini ücretsiz yapacak halleri yok, her hizmetin bir de bedeli olmalı ki 10 tl nin çok olduğunu düşünmüyoruz.

 • Destan

  selam ben oyunu kurdum üyede oldum kod istıyo yardımcı olursanız sevınırım bi turlu oynayamadım şimdiden teşekkür ederim

  • Cracki doğru uyguladığınızdan emin olunuz.

 • crack linki çalışmıyor yenilerseniz sewinirim.

  • Sağlam Oyun

   Crack linki uploaded’a aitti ve o da silmiş, tekrar ulaşmamız imkansız, bu sebeple yayından da kaldırdık.

 • Merhaba oyun acılıyor sorunsuz sekılde fakat yere dusunce kalkmıyor bu sadece burada olan bir sorun değil dıger surumlerede boyle bırsey var fakat bunun guncellemesını arastırmama ragmen bulamadım yardımcı olabılır mısınız ? konuya eklıyebılır mısın ?

  • Sağlam Oyun

   Güncellemeleri araştıralım, sorunsuz bir güncelleme bulursak yayına ekleriz.

 • merhabalar… siteniz muhteşem yaklaşık 20 oyuna ve program indirdim hepside sorunsuz çalışıyor… fakat max payne 3de prg çalışmayı durdu diyip kapatıyor… açılış ekranından sonra bu tip bır sorunla karsılastım win8 64 bit kullanıyorum…

  • Sağlam Oyun

   Oyunlarda alınan bu tarz hatalarla ilgili bir yayın hazırladık  ve o yayındaki 4.Madde sizin bu yazdığınız hata ile ilgili detayları içeriyor  buraya tıklayarak ilgili yayınımıza ulaşabilirsiniz

  • öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederim.
   fakat 4. part 2 gb olarak iniyor. rar dan çıkarırken de hata veriyor.
   linki kontrol edermisiniz lütfen
   teşekkürlerr

  • Sağlam Oyun

   İsteğiniz üzere ilgili part denemeye alınmıştır.

  • Sağlam Oyun

   4. Part kontrol edilmiş herhangi bir sorun bulunmamıştır:

   https://u1310.hizliresim.com/1g/q/ttszr.png

 • hmm elinize sağlık bende indircem 🙂

 • 27 gb lık oyun indirdim.ama birinci part hata verdi.4 ve 5 te hata verdi.ne olcak şimdi bunca ugraş.çöpe mi gitti indirmem.sizin yaptığınız bütün işlerin kalitesi böyle mi ???

  • Sağlam Oyun

   Oyunları sitemize eklemeden önce hassasiyetle kontrol edip çalıştığını gözlemledikten sonra ekliyoruz. Siz eksik veya hatalı indirirseniz sizin evinize gelip oyunu baştan ve eksiksiz indirme servisimiz maalesef şu anda yoktur.

  • benim eksik veya hatalı indirmem nasıl mümkün oluyorki.normal şekilde indirdim

 • Oyunu grafik ayarlarını ne düşüğe getirdim yine aynı. dx9 da 1366 çözünürlükte tüm ayarlar en düşükte, işlemci i5 2500k en fazla %77’e çıkto, ram 8gb en fazla 2,7gb dolu, ona rağmen ilk başlangıçta iki kişi zar zor öldürdükten sonra kapıdan geçemiyorum orada takılıp kalıyor.. en son update yaptım..

 • oyuna girebiliyorum yalnız daha ilk ekranda adamlara ateş ederken takılıyor, zıplayınca takılıyor ve devam edemiyorum. bilgisayarım fazlasıyla gereksinimleri karşılıyor, tüm driverlar güncel, grafik ayarlarını en düşüğe de getirdim kesinlikle oynayamıyorum. yardım lütfen…

  • Oyun çok fazla sistem gereksinimleri istiyor. Sorun Sistemden kaynaklı olabilir ancak sisteminize güveniyorsanız o zaman oyunun son updatelerini yükleyin ve uyumlu cracklarını. Eğer sorun devam ederse Oyunu Game Booster Programı ile açmayı deneyin. Olmazsa demek ki Sisteminiz yetersiz.

 • Admin ahmet arkadaşımın dediğine katılıyorum oyunda takılmalar vs şeyler oluyor karakter yere yatınca kalkmıyor falan bir çözümü varmıdır cevap bekliyorum teşekkür ederim

 • initiazling te takılıyor herseyi yaptım

 • admin oyunda adam bugta kalıyor adam takılıyor oyun takılmıyor adam yere atlayınca bidaha kalkmıyor buna benzer bisürü şikaytte var admin dediki mbs çözer

 • Bu yorum yazar tarafından silindi.

 • crack linki patlamış kardeş turbobit link lazım link atarsan sevinirim kolay gelsin

  • Sadece Crack linklerini uploaded’a yüklüyoruz. Ve kontrol edildi link sağlam.

 • Crack işlemini eksik yapmış olabilirsiniz. Çünkü tüm kurulum kontrol edilerek yayınlanmıştır.

  Oyunu kaldırıp tekrar kurmanızı öneririm.

  • aynısını tekrar yaptım fakat oyuna giriş esnasında e-mail ve şifre istiyor yine

  • Malesef bir yerde hata yapıyorsunuz çünkü tüm oyunlarda olduğu gibi bu oyunuda kontrol ederek yayınladık.

   bir ihtimal var oyun kurulumu sırasında ve oyunu açarken virüs tarayıcısı kapalı mı?

  • oda kapalı 😀

  • Malesef elden bir şey gelmiyor artık google’dan devam edin 🙂

 • ofline modu seçip girdiğimdede oyunun içinde e-mail password istiyor ?

 • Hiç Oynamadım ama eline sağlık.

 • Böyle bir paylaşım için teşekkürler mbs 🙂
  Eğer yüksek detaylarda oynamak isterseniz 3 GB ram yetecektir.16 GB ram en yüksek detaylar içindir.Ben en düşük detayda bile oynayamıyorum ne yazık ki..

  • Rica ederim Yiğit cevaplar için ben teşekkür ederim.

 • 112 saat azmış 😀

 • kurulum yazılı olarak eklenmemiş bilin isterlm…

  • Yazılı olarak çok uzun süreceği için sadece video ekledik bizde.

 • Önerilen sistem gereksinimleri ;
  Ram 16 GB ?. Yuh.

 • internetten uzay mekiği indirsem daha az boyutlu olur 😀

  • Linkini bulursanız bizimle de paylaşır mısınız? 🙂

  • sen xplane 10 oynun boyutunu gördün mü’de konuşuyon