Hoşgeldiniz. Sitemiz 5 yıllık köklü, özgün bir sitedir. Sitemizde 1850 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 34988 yorum bırakıldı.

Max Payne 3 Full Sorunsuz Tek Link İndir

 • 29 Temmuz 2013
 • 72 yorum
 • 705.917 kez görüntülendi

 • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 oy verilmiş, 5 üzerinden ortalama 3,67 )
  Loading...


Max Payne 3-cover-screen-full

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
10 yıllık büyük bir suskunluğun ardından gelen imzası değişmiş bir oyundan bahsediyoruz evet imzası bu sefer değişti Remedy bir efsaneyi bırakmıştı onun yerine bu zor görevi RockStar üstlenmişti. İşleri baya zordu ilk çıktığında adeta bir bombaydı kim nasıl reklamını yapacağını şaşırıyordu. Ve ikincisi çıktığında efsane devam ediyor dendi. Herkes üçüncüyü bekledi ama çok fazla bekledi artık bir ve ikiyi oynayan ilkokul çocukları üniversitede veya iş hayatında, artık oyun oynamayan büyük insanlar oldular 🙂 ve onlar şuan bu oyunu görseler “Ah nerde o eski Max’ler” derler çünkü o alıştıkları karizmatik dalgalı saçlı adam yoktur tarzı tamamen değişmiş bir kel bir adam var.Ama huyu hiç değişmemiş hala alkolden vazgeçememiş ve eskiyi özleyen biri.

Oyuna eklenen bir diğer özellik ise gelişeme özelliği artık ne iş yaparsanız o kadar gelişiyorsunuz. Ve gelişmek gerçekten önemli silah yeteneğinden tutun hıza kadar her şeyiniz gelişiyor.

Dostluk baya ön plana çıkmış arkadaşlarınız yanındasınız ve onlar için kurşun yemenizde gerekecek ve onlar da sizin için kurşun yiyecek.

Oyunun başında RockStar son derece vefalı davranmış ve bizlere eski Max Payne’nin havasını vermiş. Max eşinin ve kızının ölümünün üzerine 9 yıl geçmesine rağmen hala aynı acıyı hissediyor ve günlerce içiyor. Artık hiç bir şey umurunda değil ve polisliği de bırakmış ve New York’tan ayrılmış New Jersey’de yaşıyor ve yine bir barda içerken bir arkadaşı Birezilya da çalışmasını teklif ediyor. Ve yeni bir hayata daha az alkollü bir hayata adım atmayı kabul ediyor adamımız.

Paul Passos’un [can yoldaşınız eski polis arkadaşınız size Brezilya’da çalışmayı teklif eden] ve sizin patronunuz Rodrigo Branco Brezilya da zengin bir iş adamı ve onun Fabiana adında güzel bir eşi. İşte dost çevreniz bunlar. Tabi her dostluğa ve iyilğe çomak sokan birileri vardır işte o da Comando Sombra çetesinin lideri Serrano. Bu adam ve çetesi sizin ve patronunuzun başını baya ağrıtacak çünkü genç bayan Fabiana Franco Comando Sombra çetesi tarafındak fidye için kaçırılacak.

Neyse hikayeyi anlatmayalım heyecanı kaçmasın.

Oyunun özelliklerinden devam edelim,

Resmen bir hayat yaşayacağınız Story modu mevcut eskiler göz önüne geliyor çatışıyorsunuz seviniyorsunuz dost kaybedince ağlıyorsunuz.

Birde Acrade mod eklenmiş ki harika olmuş hikaye modunda ki olayları tekrar yaşıyorsunuz ama burada asıl olan hayatta kalmak değil en yüksek skor ile bitirmek ki yüksek skorlar yapmak pekte kolay değil.

Az önce gelişmekten bahsettik bence geliştirmeniz gereken en önemli özellik paranoya perk’i çünkü en çok işinize yarayacak o. 🙂 düşmanlarınızın kafasını karıştırıp birbirinize düşman ediyorsunuz. Size gerek kalmadan birbirlerine sıkıyorlar zaten sizede köşeye çekilip izlemek düşüyor.

Oyuna yeni eklenen bir özellik ise eski Max Payne’lerde ki gibi sadece gösterilen yerlere yaslanıp siper almıyorsunuz. Düşmanın olduğu her yerde her şeye yaslanıp siper alabiliyorsunuz. Duvar olması şart değil çöp konteynerı olur teneke olur her şeyin arkasına saklanabilirsiniz. Ama şöyle bir saçmalık var oturursanız düşman sizi hiç farketmiyor arkası dönük olmasına rağmen ama ayağa kalkarsanız kuruşlar yağıyor.

Ve gözle görünür bir diğer değişim ise son zamanlarda Call of Duty olsun Far Cry olsun bunlarda gördüğümüz bir değişim kurşunun gittiği yer artık çok etkili adamı ayağından vurursanız öne doğru düşüyor ve ölmüyor ayağa kalkmaya çalışıyor kalmayınca pes ediyor yerden çatışıyor bir arkadaşı kaldırırsa yaşar yerde kalırsa siz kurşun sıkmasınız bile ölüyor.

Çok oyunucu (Multiplayer) özelliği {Oyununuzun Orijinal Olması gerekir}

Nerede ise tüm Rockstar oyunlarında bulunan bu özellik Max Payne’de de bizim karşımıza çıkıyor bu sefer hikaye’ye bağlı kalmadan arkadaşınızla savaşıyorsunuz düşmanları alt etmeye çalışıyorsunuz merminiz bitince arkdaşınız veriyor onun bitince siz mermi veriyorsunuz ikiniz de mermisi biterse bileklere kuvvet artık Allah ne verdiyse adamlara dalıyorsunuz 🙂
Ve online oynarken her zaman iyilerden olmak zorunda değilsiniz isterseniz bir çete kurup millete karışabilirsiniz ama dipnot olarak söyleyeyim [İyiler her zaman kazanır]

Oyundaki oynama mod ve özellikleri var onlar neler ve nasıl açılır o özellikler onlardan bahsedelim

Acrade modda karakter seçmek için : Oyunu Medium zorlukta bitirmeniz lazım.
Hardcore zorluğunu açabilmeniz için : Oyunu Hard zorlukta bitirmeniz lazım.
Gelişmiş Max Payne karakter modunu açmak için : Oyunu Old School modda bitirmeniz lazım.
Acrade modda New York Minute modunu açmak için : Oyunu herhangi bir zorlukta sıfırlamanız yeterli.
One Hit Kill özelliğini açmak için: Oyunu Hardcore modda bitirmeniz lazım.
Sınırsız bullet time: Tüm bölümleri Altın madalya ile bitirin.

Ve bu güzelim oyunu bu yayınımızdan full ve sorunsuz olarak indirebileceksiniz. Üstelik son güncelleme ve %100 çalışan cracki indireceğiniz dosyaya ekledik ve bu yayını komple 16.01.2015 tarihinde düzenledik.

Keyifli oyunlar şimdiden.

Oyunun Türü: Aksiyon, Seri Oyunlar
Çıkış Tarihi: 1 Haziran 2012
Oyunu Crackleyen Grup: Reloaded
Oyunun Boyutu: 26.9 GB Tek Link veya Partlı

 

Oyun İçi Görüntü:

 

Max Payne 3

Max Payne 3

Max Payne 3

Max Payne 3-4

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows Vista / Windows XP / Windows 8
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz/AMD Athlon II X2 2.6 GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA 8600 GT/Radeon HD 3400 / 512 MB RAM
DirectX: Versiyon 10
Sabit Disk: 29 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 

indir

Linkler yenilendi: 25.04.2016
 

Max Payne 3 Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyalarından DVD1’i açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin, kurulum esnasında diğer dvdleri isteyecektir, sırayla gösterip kurulumu devam ettirelim, oyunu kurulumunu tamamladıktan update sonra da crack atacağız.

Sırasıyla:

-Social Club v1.1.0.1 Setup.exe
-MP3_Patch_Update_1_0_0_114.exe
-MP3_Launcher_1_27_0_0.exe

Kurun ve sonrasında crack yapacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize(max-payne-3 DVD1.iso) çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

***Kurulum devam ederken sizden diğer SANAL CD leri isteyecektir. DVD2 yi istediği an max-payne-3 DVD2.iso çift tıklayın ve kuruluma gelip devam et deyin. Bunu hepsi için uygulayın.

5-Kurulum bittikten sonra update yapacağız.

***Update klasörüne girin ve sırasıyla:

-Social Club v1.1.0.1 Setup.exe
-MP3_Patch_Update_1_0_0_114.exe
-MP3_Launcher_1_27_0_0.exe

Kurun ve sonrasında crack yapacağız.

6-İndirdiğiniz klasörde(Max Payne 3 Update v1.0.0.114-RELOADED + CRACK klasörü) bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Toygun Zengin dedi ki:

  Nasıl abi ben anlamadım?

 2. ismail aydun ergen dedi ki:

  hacı rarlarda bozuk luk var indirdim ama rarlar çıkarken sıkıntı yapıyo el at bi rarlarm bozuk partlı indi

  1. Sağlam Oyun dedi ki:

   baştan indirin, rarlar gayet sağlam, siz eksik veya hatalı indirmişsiniz.

 3. kerim dedi ki:

  hocam bi türlü kuramadım kuruluma başlıyor disk 2 yi tıklıyorum tanıtıyorum data 3 hazır değil yada bozuk diyor bi çare varmı yardımcı olursanız sevinirim

  1. Sağlam Oyun dedi ki:

   kerim keşke o hatayı bilsem de yardımcı olsam ama o hatayı ilk kez duydum.

 4. Sağlam Oyun dedi ki:

  Yayının en alt kısmında bulunan “Kırık Link Bildir” formundan bir arkadaşımız bu yayının linkinin kırık olduğunu bildirdi, LİNK YENİLENMİŞTİR. Lütfen sizde kırık,ölü,silinmiş linke rastlarsanız yayınların hemen altında bulunan “Kırık Link Bildir” bölümünden bildiriniz.

 5. Hasan Sevinçtekin dedi ki:

  Tek link ve Partlı linklerde sıkıntı bakarmısınız. Bana lazım olan tek link ama haberiniz olsun dedim teşekkürler yarın indirmem lazım acilen yaparsanız çok iyi olur..

  1. Hasan Sevinçtekin dedi ki:

   Tek link de sorun yok pardon

 6. burak dedi ki:

  abi bende kötü bir ekran kartı var ama batman arkham originsi açıyor bunu da açarmı?

 7. ERKAN dedi ki:

  ADMİN ELİNİZE SAĞLIK AMA KURULUMU VİDEO İLE ANLATIRMISINIZ? 2 DEFA DAHA İNDİRDİM BU OYUNU ANCAK KURULUMUNU BİR TÜRLÜ YAPAMADIM. YANİ 2 HAFTA BOYUNCA İNMESİNİ BEKLEDİM. LÜTFEN BİR KURULUM VİDEOSU ÇEKEBİLİR MİSİNİZ? EN KISA ZAMANDA CEVAP YAZARSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM. (ONA GÖRE YARINDAN İTİBAREN İNDİRMEYE BAŞLAYACAĞIM TEKRAR.)

  1. Sağlam Oyun dedi ki:

   Maalesef şu dönemde bunu yapamayız. Belki daha müsait olduğumuz başka bir zaman olabilir.

 8. SbrHss dedi ki:

  Oyunu Kurdum Crack falan tamam ama . ya onuna giriyor rockstar games giriş yap diyor . (net kapalı) yada oyuna giriyorum ALERT yazıyor ?
  Yardımıcı olur musunuz ?

  1. hayri dedi ki:

   bende bilmem ki

 9. ŞAHİN dedi ki:

  OYUN KURULUMUNDA YARIDMCI OLURSANIZ şimdiden teşekürler

  1. Sağlam Oyun dedi ki:

   Kurulum yayında anlatılmıştır.

 10. mustafa dedi ki:

  Bu oyun efsane ya 😀 hem film, hem de oyun zevkini bir arada alıyorum. Karakter hikayeleri oldukça güzel. Oyunun oturmuş bir konu hikayesi var. Ayrıca silah kullanımları, yavaş ateş açma efekti, birbirinden farklı alakasız görevler ve bir türlü durmak bilmeyen maceranın içerisinde saatlerin nasıl geçtiğini anlayamıyoruz bile. Eğer bugüne dek Max Payne 3 oynamayı aklınızdan bile geçirmediyseniz sizlere büyük bir hata yaptığınızı belirtmeden geçemeyeceğim. Bir an önce sıradışı oyun Max payne 3 indirmeli ve maceranın tadını çıkarmalısınız.

  1. Sağlam Oyun dedi ki:

   Kaliteli yorumunuz için teşekkürler.

 11. RAMBOOO dedi ki:

  ADMİN OYUN KURULUMUNU KOYMADIĞINIZ İÇİN NE KADAR UĞRAŞSAMDA OYUNU DÜZGÜN KURAMIYORUM LÜTFEN KURULUMUDA YAYINLAYIN. OYUNU İNDİRDİM AMA BİR TÜRLÜ KURAMADIM. BİR AN ÖNCE CEVAP VERİRSENİZ SEVİNİRİM.

 12. ahmet dedi ki:

  emegınıze saglık ben oyuna ındırdım ama bana dvd3 iso parcası lazım upload edermısınız

  1. Sağlam Oyun dedi ki:

   Maalesef tek tek upload etmiyoruz.

 13. kenan dedi ki:

  merhaba DVD1.sağlamoyun bu dosya yok bende 2-3 ve 4 var sadece çözüm lütfen

 14. enis dedi ki:

  kardeşim denedik diyorsunuz bari işletim sistemini söyleyin yada bütün işletim sistemlerinde deneyip koyun
  windows 8.1de yükledim bu hatayı alıyorum
  Please run max payne 3 using the launcher hatası
  antivirüsde kapalı

  1. Sağlam Oyun dedi ki:

   Daha güzel bir üslupla mesaj yazmanız dileğiyle.

 15. eyipee dedi ki:

  oyunun kurulum video sunu bulamıyorum

  1. Sağlam Oyun dedi ki:

   Bizde bulamıyoruz, kurulum videolarından bir kısmı biz siteyi taşırken kayboldu.

 16. Alparslan dedi ki:

  Admin nolmus ya size.Her linkinizi ne icin turbobit koyuyosunuz

  +Indirmeyi azaltiyor
  +vakit istiyor
  +Para istiyor
  +bazan indirme linki acilmiyo,ilk once telefon num istiyo
  +Firefoxun downthemall ve bir cok yukleme programlarini desteklemiyor,errorlar veriyo onlar.

  1. Sağlam Oyun dedi ki:

   Merhabalar

   Her linkimiz sitemiz açıldığından beri turbobitti zaten alternatif indirme linkleri ekliyorduk ama şu an hiçbir alternatifle çalışmıyoruz, düzgün bir alternatif çıkarsa tabi sizlere sunarız.

   Şu an için önerimiz turbobitten 1 aylık veya haftalık premium almanız ki 1 haftalık premium 10 tl, sms ile alınabiliyor.

   -İndirmeyi azaltmaz, günlük 20 gb dolalarında indirme yapabilirsiniz.
   -vakit istemez anında inmeye başlar.
   -Premiumda telefon falan istemez, sponsor linklerle karıştırmamamk lazım.
   -IDM ve Jdownloader’ı destekliyor ve indirme yapan birisi için bu iki program yeterli olacaktır.
   -Para istiyor, bunların hepsini ücretsiz yapacak halleri yok, her hizmetin bir de bedeli olmalı ki 10 tl nin çok olduğunu düşünmüyoruz.

 17. Destan dedi ki:

  selam ben oyunu kurdum üyede oldum kod istıyo yardımcı olursanız sevınırım bi turlu oynayamadım şimdiden teşekkür ederim

  1. Sağlam Oyun dedi ki:

   Cracki doğru uyguladığınızdan emin olunuz.

 18. mustafa yence dedi ki:

  crack linki çalışmıyor yenilerseniz sewinirim.

  1. Sağlam Oyun dedi ki:

   Crack linki uploaded’a aitti ve o da silmiş, tekrar ulaşmamız imkansız, bu sebeple yayından da kaldırdık.

 19. Enes erdoğan dedi ki:

  Merhaba oyun acılıyor sorunsuz sekılde fakat yere dusunce kalkmıyor bu sadece burada olan bir sorun değil dıger surumlerede boyle bırsey var fakat bunun guncellemesını arastırmama ragmen bulamadım yardımcı olabılır mısınız ? konuya eklıyebılır mısın ?

  1. Sağlam Oyun dedi ki:

   Güncellemeleri araştıralım, sorunsuz bir güncelleme bulursak yayına ekleriz.

 20. Can Cevik dedi ki:

  merhabalar… siteniz muhteşem yaklaşık 20 oyuna ve program indirdim hepside sorunsuz çalışıyor… fakat max payne 3de prg çalışmayı durdu diyip kapatıyor… açılış ekranından sonra bu tip bır sorunla karsılastım win8 64 bit kullanıyorum…

  1. Sağlam Oyun dedi ki:

   Oyunlarda alınan bu tarz hatalarla ilgili bir yayın hazırladık  ve o yayındaki 4.Madde sizin bu yazdığınız hata ile ilgili detayları içeriyor  buraya tıklayarak ilgili yayınımıza ulaşabilirsiniz

  2. Kemal ULUS dedi ki:

   öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederim.
   fakat 4. part 2 gb olarak iniyor. rar dan çıkarırken de hata veriyor.
   linki kontrol edermisiniz lütfen
   teşekkürlerr

  3. Sağlam Oyun dedi ki:

   İsteğiniz üzere ilgili part denemeye alınmıştır.

  4. Sağlam Oyun dedi ki:

   4. Part kontrol edilmiş herhangi bir sorun bulunmamıştır:

   https://u1310.hizliresim.com/1g/q/ttszr.png

 21. hmm elinize sağlık bende indircem 🙂

 22. Yunus Tokgoz dedi ki:

  27 gb lık oyun indirdim.ama birinci part hata verdi.4 ve 5 te hata verdi.ne olcak şimdi bunca ugraş.çöpe mi gitti indirmem.sizin yaptığınız bütün işlerin kalitesi böyle mi ???

  1. Sağlam Oyun dedi ki:

   Oyunları sitemize eklemeden önce hassasiyetle kontrol edip çalıştığını gözlemledikten sonra ekliyoruz. Siz eksik veya hatalı indirirseniz sizin evinize gelip oyunu baştan ve eksiksiz indirme servisimiz maalesef şu anda yoktur.

  2. Yunus Tokgoz dedi ki:

   benim eksik veya hatalı indirmem nasıl mümkün oluyorki.normal şekilde indirdim

 23. Tahir Mert dedi ki:

  Oyunu grafik ayarlarını ne düşüğe getirdim yine aynı. dx9 da 1366 çözünürlükte tüm ayarlar en düşükte, işlemci i5 2500k en fazla %77’e çıkto, ram 8gb en fazla 2,7gb dolu, ona rağmen ilk başlangıçta iki kişi zar zor öldürdükten sonra kapıdan geçemiyorum orada takılıp kalıyor.. en son update yaptım..

 24. Tahir Mert dedi ki:

  oyuna girebiliyorum yalnız daha ilk ekranda adamlara ateş ederken takılıyor, zıplayınca takılıyor ve devam edemiyorum. bilgisayarım fazlasıyla gereksinimleri karşılıyor, tüm driverlar güncel, grafik ayarlarını en düşüğe de getirdim kesinlikle oynayamıyorum. yardım lütfen…

  1. Oyun çok fazla sistem gereksinimleri istiyor. Sorun Sistemden kaynaklı olabilir ancak sisteminize güveniyorsanız o zaman oyunun son updatelerini yükleyin ve uyumlu cracklarını. Eğer sorun devam ederse Oyunu Game Booster Programı ile açmayı deneyin. Olmazsa demek ki Sisteminiz yetersiz.

 25. Arda Zencirci dedi ki:

  Admin ahmet arkadaşımın dediğine katılıyorum oyunda takılmalar vs şeyler oluyor karakter yere yatınca kalkmıyor falan bir çözümü varmıdır cevap bekliyorum teşekkür ederim

 26. initiazling te takılıyor herseyi yaptım

 27. Ahmet Aktaş dedi ki:

  admin oyunda adam bugta kalıyor adam takılıyor oyun takılmıyor adam yere atlayınca bidaha kalkmıyor buna benzer bisürü şikaytte var admin dediki mbs çözer

 28. Bünyamin aydın dedi ki:

  Bu yorum yazar tarafından silindi.

 29. Çağlar Seker dedi ki:

  crack linki patlamış kardeş turbobit link lazım link atarsan sevinirim kolay gelsin

  1. Saglamoyun MBS dedi ki:

   Sadece Crack linklerini uploaded’a yüklüyoruz. Ve kontrol edildi link sağlam.

 30. Saglamoyun MBS dedi ki:

  Crack işlemini eksik yapmış olabilirsiniz. Çünkü tüm kurulum kontrol edilerek yayınlanmıştır.

  Oyunu kaldırıp tekrar kurmanızı öneririm.

  1. Tarkan KOÇOĞLU dedi ki:

   aynısını tekrar yaptım fakat oyuna giriş esnasında e-mail ve şifre istiyor yine

  2. Saglamoyun MBS dedi ki:

   Malesef bir yerde hata yapıyorsunuz çünkü tüm oyunlarda olduğu gibi bu oyunuda kontrol ederek yayınladık.

   bir ihtimal var oyun kurulumu sırasında ve oyunu açarken virüs tarayıcısı kapalı mı?

  3. Saglamoyun MBS dedi ki:

   Malesef elden bir şey gelmiyor artık google’dan devam edin 🙂

 31. Tarkan KOÇOĞLU dedi ki:

  ofline modu seçip girdiğimdede oyunun içinde e-mail password istiyor ?

  1. Saglamoyun MBS dedi ki:

   Oyun sırasında da internetinizin kesik olması gerekiyor.

  2. Tarkan KOÇOĞLU dedi ki:

   oyun sırasında kapalıda denedim ama

  3. Tarkan KOÇOĞLU dedi ki:

   internet kapalıykende aynı sorun

 32. Eray Sevinç dedi ki:

  Hiç Oynamadım ama eline sağlık.

 33. Böyle bir paylaşım için teşekkürler mbs 🙂
  Eğer yüksek detaylarda oynamak isterseniz 3 GB ram yetecektir.16 GB ram en yüksek detaylar içindir.Ben en düşük detayda bile oynayamıyorum ne yazık ki..

  1. Saglamoyun MBS dedi ki:

   Rica ederim Yiğit cevaplar için ben teşekkür ederim.

  1. Saglamoyun MBS dedi ki:

   Free modda 122 saat indirmenize gerek yok http://www.saglamoyun.cbox.ws adresinden linklerinizi premium’a çevirtebilirsiniz.

 34. orhan akın dedi ki:

  kurulum yazılı olarak eklenmemiş bilin isterlm…

  1. Saglamoyun MBS dedi ki:

   Yazılı olarak çok uzun süreceği için sadece video ekledik bizde.

 35. Max Black dedi ki:

  Önerilen sistem gereksinimleri ;
  Ram 16 GB ?. Yuh.

 36. Ali Can dedi ki:

  internetten uzay mekiği indirsem daha az boyutlu olur 😀

  1. Saglamoyun MBS dedi ki:

   Linkini bulursanız bizimle de paylaşır mısınız? 🙂

  2. umut yaşar dedi ki:

   sen xplane 10 oynun boyutunu gördün mü’de konuşuyon


Bir Yorum Yazın