Machinarium Full Tek Link İndirOyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Bulmaca – Macera

Oyun Hakkında Kısaca: Bugüne kadar oynadığınız bütün bulmaca oyunlarını unutun. Emin olabilirsiniz ki Machinarium gerçekten çok farklı. Gerek grafikleri gerek ses olarak rakipleri arasına dağları koymuş.

Flash oyun devi bir şirketin yaptığı oyun sonradan geliştirilerek bilgisayarlarımıza getirdiler. İyi de yaptılar 🙂 Oyunu sadece fare ile oynuyoruz ve oynanabilirlik açısından zorluğu yok. Ama oyunda çok zor bölümler var. Belki dakikalarca düşüneceksiniz belki çözüme bakacaksınız. Oyunun üst kısmında ipucu bölümleri var. Bir ne yapacağımız hakkında kısa bir hayal bulutu bir de kitap. Kitabı seçersek mini bir oyun bizi bekliyor geçersek çözümü gösteriyor.

Grafik olarak flash oyun tarzı bilgisayarı asla yormayan çizgilere sahip. Böyle bir oyun için rakiplerine göre üst düzey.

Ses bakımından oyunda konuşma hiç yok. Efektler ve muazzam müzikler bize oyunda eşlik ediyor. Seslerini bu kadar beğendiğim nadir oyunlardandır. Konuşmalar hayal bulutu şeklinde gösteriyor.

Son olarak oyun gerçekten düşündürücü, zor bir o kadar da eğlenceli. Bu sebepten dolayı tavsiyelerimiz bölümü koltuğunda ağırlıyoruz oyunumuzu 🙂

İyi Eğlenceler…

Tavsiye yayın: (Machinarium yapımcılarından Botanicula Full Tek Link İndir -Türkçe-)


Oyun Çıkış Tarihi: 16 Ekim 2009

Oyun Boyutu: 502 MB oyun – Tek Link

Oyun içi Görseller:

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Vista
İşlemci: 1.8 Ghz Hızında İşlemci
Ram: 1 GB RAM
Boş Alan: 500 MB Boş Alan

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

Machinarium oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

:

 

——————————————————————————————-

Machinarium İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Crack zart zurt yoktur 🙂

Machinarium oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Kingdom Rush Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

×

Bir Şeyler Ara