Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

Lord of The Rings War In The North Full Sorunsuz İndir

  • 12 Ocak 2013
  • 12 yorum
  • 90.439 kez görüntülendi

  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy verilmiş, 5 üzerinden ortalama 5,00 )
    Loading...


Bir Lord Of The Rings oyunuyla daha karşınızdayız.Bu oyunumuz da filmden biraz soyutlanarak filmde anlatılmayan kesimleri öğreneceğiz oyun oynanış bakımından iyi hatta öldürdüğünüz yaratıklar tam ölecekleri sırada kamera slow motion(ağır çekim)’a geçiyor ve öldürdüğünüz yaratığın kopan uzuvlarını görebiliyorsunuz.Kan efektlerini o kadar abartmışlar ki bölüm sonunda her tarafınız kana bulanıyor.
Oyun oynanış bakımından biraz Knight online Silk road tarzına benziyor.Her karakterin kendine özel atakları var ve bölümler ilerdekçe level de atlıyorlar üzerimizde ki kıyafetleri bölümler ilerledikçe sandıklardan çıkan daha iyi eşyalarla değiştirebiliyoruz.Canımız azaldıkça pot içip doldurabiliyoruz canımız biterse de yere çöküyoruz ve diğer arkadaşımızın gelip bizi iyileştirmesini bekliyoruz.
Yüzüklerin efendisi hastası olan ben gibi kişilerin oynaması gereken bir oyun olduğunu düşünüyorum.Benim favori karakterim cüce tabi oyunda hepsini kullanabileceksiniz oyunun eksikliklerinden bahsedecek olursak:Yapay zekası pek iyi değil senaryo biraz daha geniş olabilirdi oyunda kullanılan seslerde biraz tekdüze.Ama daha oyunun başında Gandalf’ın sesini duymak için bile oynanabilir.

Oyunumuzun Özellikleri:

Hiç anlatılmamış bir hikayeyi oynayın kuzeydeki savaş!
3 farklı karakterle Yüzüklerin efendisi deneyimi
Geliştirilebilir karakterler

Oyunun Detayları:

Oyun adı: Lord Of The Rings  War In The North           Boyut:4.1 gb
Tür:Aksiyon,Macera                                                     Release:Reloaded
Geliştirici:Snowblind Studios                                       Yayıncı:Snowblind Studios

Yayınlanma Tarihi:09.11.2011                                   Dil:İngilizce

Oyunun sistem gereksinimleri:

OS:Windows XP, Windows Vista or Windows 7
Processor:Intel Core2 Duo 2.4 GHz or AMD 64 X2 4400
Memory:2 GB RAM
Graphics:2006 or later GeForce 8600 or Radeon HD 2600
DirectX®:dx9.0
Hard Drive:10 GB HD space

Oyunun Kurulumu;

Not : Sağlam Oyun Bünyesindeki tüm oyunlar denenip çalıştığı anlaşıldıktan sonra yayınlanmaktadır.Burada söylenenleri adım adım yaptıktan sonra herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.(Bizden kaynaklı)
Not 2:Oyunları sorunsuz oynamak için Directx,Microsoft Visual C++ 2005,2008,2010,Microsoft NetFramework 4 ve Ekran kartınızın güncel olduğundan emin olun
Not 3:Partlı sistemle yüklenen oyunların indirmesi tamamlanmadan hiçbir partı açmayınız.İndirme tamamlananca hepsini tek klasörde toplayın ve hepsini seçerek buraya çıkart seçeneğini seçin
2-İndirdiğiniz Rar dosyalarını winrar ile klasöre çıkartın.

3.Çıkarttığınız rar dosyasındaki rld-witn.iso dosyasını daemon tools vasıtasıyla sanal diske yerleştirin.

4.Setup.exe ye basarak kurulumu başlatın

5.Kurulumun bitmesini bekleyin.

6.Kurulum tamamlanınca Sanal diske yerleştirdiğiniz diskte bulunan crack klasörünün içindeki herşeyi oyunu kurduğunuz yere kopyalayın ve gelen sorusuna kopyala-değiştiri seçip kurulumu tamamlayın.

7.Oyunumuz hazır.


Linkler güncellendi: 27.05.2013

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ