Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

Lord Of The Rings Conquest Full İndir

  • 30 Ocak 2013
  • 9 yorum
  • 16.015 kez görüntülendi

  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 oy verilmiş, 5 üzerinden ortalama 3,50 )
    Loading...


Yüzüklerin efendisi ile alakalı bir çok oyun yapıldı bunlardan biride Conquest bu yayınımızda biraz incelemesini yapacağımız oyunumuzun indirme linkini aşağıda bulabilirsiniz.Oyunun bir iyilik tarafı bir de kötülük tarafı var ama kötülük tarafını oynayabilmek için illaki iyilik tarafının oyununu bitirmeniz lazım.
Oyunun konusu ise diğer oyunlara göre farklı oyunda eğer frodo yüzüğü yok etmemiş olsaydı ne olurdu sorusuna bir cevap arıyoruz.Ayrıca oynadığımız karakterler alışık olduğumuz karakterler değil yan karakterler.Her oyunun da olduğu gibi bu oyunda da film den karaler serpiştirilmiş.
Oyunun oynanışına alışmak kolay ne tür karakterle oynarsanız oynayın ne yapmanız gerektiği oyunda gösteriliyor bu bakımdan iyi olsa da yine de ben bize bırakmaları taraftarıydım.Bölümlerde ilerlermek için görevleri tamamlamınız isteniyor.4 farklı karakter var bunlar:Savaşçı,okçu,büyücü ve casus.Bölümlerde bunlar arasında geçiş yapabiliyorsunuz.Ayrıca belirli bir ölme sayınız var.Ana karakterlerin haricinde Kahraman larla da oynayabileceksiniz.Bazen kendisi oynamak istiyormusunz diyer soruyor bazen de bölüm gereği oynuyorsunuz.

Oyunumuzun Özellikleri:

Lord of the rings e farklı gözden bakın.
4 farklı karakter ve farklı özellikler.
Bütün karakterlerin kendi ait özel hareketleri

Oyunun Detayları:

Oyun adı: Lord Of The Rings  Conquest                       Boyut:6.41 gb
Tür:Aksiyon,Macera                                                     Release:Reloaded
Geliştirici:Pandemic Studios                                       Yayıncı:Electronic Arts

Yayınlanma Tarihi:09.07.2009                                   Dil:İngilizce

Oyunun sistem gereksinimleri:

OS:Windows XP, Windows Vista or Windows 7
Processor:Intel Core2 Duo 2.4 GHz or AMD 64 X2 4400
Memory:2 GB RAM
Graphics:2006 or later GeForce 8600 or Radeon HD 2600
DirectX®:dx9.0
Hard Drive:10 GB HD space

Oyunun Tanıtım Videosu:

Oyunun İndirme linki:

Lord Of The Rings Conquest Full İndir(TEK LİNK)

Hızlı İndirme İçin Link Çevirici:

Tavsiye yazı: (Turbobitten Tek tıklama ile beklemeden üstelik yüksek hızda indirebilirsiniz.)

Oyunun Kurulumu;

Not : Sağlam Oyun Bünyesindeki tüm oyunlar denenip çalıştığı anlaşıldıktan sonra yayınlanmaktadır.Burada söylenenleri adım adım yaptıktan sonra herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.(Bizden kaynaklı)
Not 2:Oyunları sorunsuz oynamak için Directx,Microsoft Visual C++ 2005,2008,2010,Microsoft NetFramework 4 ve Ekran kartınızın güncel olduğundan emin olun
Not 3:Partlı sistemle yüklenen oyunların indirmesi tamamlanmadan hiçbir partı açmayınız.İndirme tamamlananca hepsini tek klasörde toplayın ve hepsini seçerek buraya çıkart seçeneğini seçin
2-İndirdiğiniz Rar dosyalarını winrar ile klasöre çıkartın.

3.Çıkarttığınız rar dosyasındaki The Lord of the Rings Conquest – Razor1911.iso dosyasını daemon tools vasıtasıyla sanal diske yerleştirin.

4.Setup.exe ye basarak kurulumu başlatın

5.Kurulumun bitmesini bekleyin.

6.Kurulum tamamlanınca Sanal diske yerleştirdiğiniz diskte bulunan crack klasörünün içindeki herşeyi oyunu kurduğunuz yere kopyalayın ve gelen sorusuna kopyala-değiştiri seçin daha sonra indirip çıkarttığınız klasördeki crackfix i crack te yaptığınız gibi uygulayın.

7.Oyunumuz hazır.

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ