LEGO: The Hobbit Full Sorunsuz Tek Link İndirLEGO: The Hobbit-cover-screen-full

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Lego ve Orta Dünya birleşimi bir oyun: “Lego The Hobbit” Lego oyunları bizleri çoğu zaman sınırsız hayal dünyamızla baş başa bırakmıştır. Lego oyunları bizlere kendi kafamızda kurguladığımız hikayelerimizi yönetme, yaşama ve olağandışı sonuçlarla karşı karşıya fırsatı verir. Ayrıca görüntü olarak da insanın içini kıpır kıpır yapan oyunlardan oluyorlar. Şirin, renkli ve birbirinden farklı legolar bir araya gelince hoş bir görüntü oluşturuyor. Hobbit film serisini izleyenler de vardır aramızda. Lego oyunlarıyla Hobbit dünyasının birleşmesi sonucu karşımıza çıkıyor Lego The Hobbit ve hem Hobbit filmlerin izleyenler için, hem de Lego oyunlarını oynamayı tercih edenler için bulunmaz bir oyun fırsatı oluyor.

Legonun o eğlenceli ve büyülü dünyasına alışık olan oyun severler için büyük bir fırsat olan Lego The Hobbit; filmle ilgili serisinin çok daha detaylı bir şekilde oluşturulmuş hali olarak karşımızda yerini alıyor. Bazen oyundaki karakterlerimiz birbirleriyle güzelce sohbet ediyorlar, kimi zaman da kavga ediyorlar. Tabi bunun yanı sıra günlük ihtiyaçlarını da karşılıyorlar ve yiyeceklerini de bulup hazırlayıp yiyorlar. Aynı filminde olduğu gibi eğlenceli ve şirin Hobbitler karşımıza çıkıyor ve bir arada bulundukları zaman ilginç, komik durumlar ortaya çıkıyor. Oyunu oynarken Hobbitlerin birbirlerine attıkları tripleri ve bu durum neticesinde ortaya çıkan komik görüntüleri gözünüzle göreceksiniz.

Tüm lego yayınlarımıza buraya tıklayarak bakabilirsiniz: LEGO Bilgisayar Oyunları Full İndir
Lego The Hobbit bana göre lego oyunlarına ilgi duyan ve gerek Hobbit film serisini seyreden, gerekse de Hobbit kitaplarını okuyanlar için ideal bir oyun. Oyun eğlenceli ve de komik. Ayrıca oyunun grafikleri de bana göre tam yerinde.

Oyunun Türü: Aksiyon, Lego
Çıkış Tarihi: 10 Nisan 2014
Oyunun Sürümü: RELOADED
Oyunun Boyutu: 7.32 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

LEGO: The Hobbit

full-oyun-indir

LEGO: The Hobbit

LEGO: The Hobbit indir

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows®XP SP3, Windows Vista/7/8 with latest service packs and updates installed
İşlemci: AMD Athlon 64 X2 EE 3800+ (2*2000 Mhz) or similar Intel CPU, such as Intel Pentium Dual Core E2180 (2*2000 Mhz)
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 7600 GS or ATI Radeon X1950 Pro or better
DirectX: Versiyon 10
Sabit Disk: 10 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 

indir

 

LEGO: The Hobbit Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\LEGO – The Hobbit” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (5 yorum)

×

Bir Şeyler Ara