LEGO Marvel Super Heroes Full Oyun İndirLEGO Marvel Super Heroes-cover-screen-full

 

Oyun Hakkında Bilgi:

 
Bir takipçimizin isteği üzerine ele aldığımız bir başka lego oyunu, LEGO Marvel Super Heroes’da bir çok kahramanla maceraya atılıyoruz.

Oyun bildiğimiz lego çizgisinde ki zaten 2013 yılları lego oyun tarzının patlama yaptığı yıllardı. LEGO Marvel Super Heroes şu sıcak yaz günlerinde vakit geçirmelik güzel bir oyun. Karakterler arası geçişler yapıp farklı karakterlerin farklı özelliklerinden yararlanabiliyorsunuz.

Üstelik LEGO Marvel Super Heroes oyununu size turbobitin yanı sıra direk tıklayıp indirebileceğiniz bulut alternatif linkleriyle sunuyoruz. Keyifli oyunlar.

Oyunun Türü: Lego, Macera
Çıkış Tarihi: 2013
Oyunu Crackleyen Grup: FLT
Oyunun Boyutu: 6.1 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

LEGO Marvel Super Heroes-1

LEGO Marvel Super Heroes-2

LEGO Marvel Super Heroes

LEGO Marvel Super Heroes-4

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8
İşlemci: Intel Pentium IV 2 GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 256 MB (NVIDIA GeForce 8600 GT / ATI Radeon HD 5850)
DirectX: Versiyon 9
Sabit Disk: 7 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

İndirme Linkimiz:

 

indir

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 

indir

 

Alternatif Direkt İndirme Linki


download-game-icon - Kopya  4 Part – Alternatif Link

Açıklama: 4 Part halinde bulut sunucu adreslerimizden direk indirebilirsiniz. Bu linkleri bir metin belgesine yazdık ve bu metin belgesini zippyshare’ye upload ettik. Yukarıdan indireceğiniz metin belgesinde yazılı olan linkleri tarayıcıya girip indiriniz.


LEGO Marvel Super Heroes Only Crack | Sadece Crack İndir

LEGO Marvel Super Heroes Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “C:\Program Files (x86)\LEGO MARVEL Super Heroes” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Order of Battle Pacific Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Yorumlar (16 yorum)

×

Bir Şeyler Ara