Left 4 Dead 2 Full Sorunsuz Tek Link İndirHerkese Merhabalar ben Mehmet Kılıçşor, bu oyun benim Saglamoyun.com’daki ilk yayınladığım oyun. Şu anda heyecanım dorukta 🙂 Klavyeye zor basıyorum ve sözü fazla uzatmadan oyuna geçiyorum.

Oyun Hakkında Bilgi:
Önceki gibi Left 4 Dead 2, insanları zombiye çeviren bir salgının ortasındaki dört hayatta kalan kişinin zombilerle mücadelesini konu alır. Hayatta kalanlar, mücadele sonundaki kurtarma araçlarına gitmek için her bölümün sonundaki güvenli odalara, kontrol noktalarına, savaşarak ulaşmak zorundadır. Oyun, yönetmen denilen yapay zeka tarafından kontrol edilir; oyuncuların performansına ve ilerlemesine göre dinamik bir mücadele için oyun zorluğunu değiştirir. İlk oyuna göre yeni hastalıklılar, yakın dövüş silahları ve 5 yeni mücadele paketi içerir.(wiki)
 
Bana göre Left 4 Dead 2 Zombi Oyunlarının Kralı. Oyun her haliyle güzel. Zombileri hepimiz biliriz Korkutucu, Hızlı, ve Hastalığa uğramış İnsanlardır işte oyunda bunu çok iyi yapmış.
Örneğin; Oyunda rastgele bir yere ateş ettiniz hemen sesi duyan tüm Zombiler oraya toplanacaktır. Zaten sizi bi görseler tamamdır ölüm fermanını imzaladınız demektir 😀 üzerinize hızla koşa koşa atlayacaklar ve sizi parçalayacaklar 🙂 tabii siz de boş durmayacaksınız sıkacaksınız kafalarına.:)

Dahası da var Mesela Oyunda boş duran arabalar var. Bazı Arabalar da da Alarm var. Alarm Çok ses çıkartır bilirsiniz. Şimdi öylesine bir arabaya silahınız ile ateş ettiniz ve eğer o arabada alarm var ise……………..o anı yaşamanız gerek 🙂
Minumum Sistem Gereksinimleri;
 
İşlemci: Windows® 7 32/64-bit / Vista 32/64 / XP
Pentium 4 3.0GHz
RAM: 2 GB 
Disk Alanı: En az 13 GB
Ekran Kartı: Video card with 128 MB, Shader model 2.0. ATI X800, NVidia 6600 ve üstü
Gerekenler:

Left 4 Dead 2 yi direk indirmek isteyenler part part indireceğiz.İsteyenler tek link torrent de indirebilirler İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

——————————————————————————————-———-——
İndirme Bölümümüz
——————————————————————————————-———-——
:
——————————————————————————————-———-——
 
Adım Adım Left 4 Dead 2 İndirme & Kurulum & Crack (Resimli Anlatım)
 
Yukarıdaki linkleri turbobit adresini-linkini- alıp turbobit çeviricilerden hiç beklemeden indirin.

Tavsiyemiz Var: Daha hızlı bir performans istiyorsanız SpeederXP (Full) programı inceleyin derim. Bilgisayar performansınızı artıran bu program sayesinde daha hızlı bir kurulum yapabilirsiniz.

Oyunun kurulumu oldukça basittir.

Önce İndirdiğiniz rar dosyalarını bir yerde toplayın. Part1’e Sağ tıklayın ve ‘Buraya Çıkart’a Tıklayın. Çıkan Klasördeki Setup’a tıklayın gerisini aşağıdaki resimlere bakarak adım adım uygulayın.

NOT: Oyunu açtığınız da oyun ingilizce ama altyazılar da açık. Altyazıları Kapatmak için;
Options/audio/captioning: None yapın.
Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Yazar: +Mehmet kılıçşor  .. İlk yayını olan bu oyundan dolayı kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.. 🙂

Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (140 yorum)
×

Bir Şeyler Ara