Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

Koca Kafalar Futbol Oyunu Oynaİnternette oynadığım çoğu flash oyununu beğenmem, basit bulurum. Ama arada öyle flash oyunlar çıkıyor ki oynadığımda, başından kalkamıyorum resmen. İşte Sports Heads Football bunlardan biri. Yaklaşık 8-9 saat oynamışlığım vardır ve hala oynuyorum.
Yayınladığımız ilk ve en kaliteli flash oyun olan koca kafalarla futbol, bağımlılık yapabilir gerçekten. Oyunun 2 kişilik oynanma özelliği de mevcut olup sadece yön tuşları ve space tuşu ile oynanmaktadır.

Adblock eklentisi kullanmayanlar için:

Oyun en başta yüklenirken 15 saniyelik bir reklam geliyor, bunu ne yaptım ne ettiysem kaldıramadım,  15 saniye geçtikten sonra sağ en alttaki “Play game” butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz.

Koca kafalar futbol oyunu taktik: 

1-Çok fazla kaleden çıkmayın ne kadar çıkarsanız o kadar fazla gol yiyorsunuz.
2-Altın kural: topu arkanıza sakın düşürmeyin.
3-Topa havadayken oyuncunuzun göz hizasıyla vurmaya çalışın.
4-Rakip oyuncular pasif ve aktif olmak üzere ikiye ayrılıyor. Pasif rakiplerde bir gol attıktan sonra arkanıza yaslanıp sürenin geçmesini bekleyin. Aktif oyuncularda çok fazla kaleden çıkmayın.
6-Paranızı “Small Goal” e yatırmanızı tavsiye ederim.

Oyun hakkındaki görüşlerinizi ve deneyimlerinizi yorum bırakarak bizimle paylaşın lütfen.

Bir önceki yazımız olan Sık Gelen İsteklere Toplu Cevaplar başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ