Kingdom Rush Full Tek Link İndirOyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Strateji – Mini Oyun

Oyun Hakkında Kısaca: Android ve flash oyun olarak çıkan Kingdom Rush artık bilgisayarımızda. Belkide kule savunma oyunlarının arasındaki en iyisi diyebilirim. Şahsen flash oyununun başından saatlerce kalkmadığımı biliyorum 🙂 Sonunda kaydedebileceğimiz halde bilgisayarımda oyuyorum 🙂

Oyun boyutuna rağmen kapsamlı denebilir. Ayrıca gerçekten aşırı eğlenceli. Bu tarz kule savaşları oyunlarını sevenler kesinlikle beğenecektir. Özel güçler, özel karakterler, yetenek geliştirme gibi birçok etmeni barındırıyor oyun. Grafik olarak ideal denebilir. Ses olarak gerçekten üst sınırda. Muhteşem sesleri ve müzikleri var. Oynanabilirlik çok basit. Sadece fare ile oynanıyor. Seri olmak için ise klavyeden 3 tuş ile de oynanabilir.

Tekrar söyleyeceğim kule savaş oyunları arasında beni en çok saran bu oldu gerçekten eğlenceli. Oyun-severlere tavsiyemdir 🙂

İyi Eğlenceler…

Oyun Çıkış Tarihi: 8 Ocak 2014

Oyun Boyutu: 229 MB oyun – Tek Link

Oyun içi Görseller:

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi:Windows 7 / Windows 8 / Vista
İşlemci: Çift Çekirdek İşlemci
Ram: 1 GB RAM
Ekran Kartı: 512 MB
Boş Alan: 1.5 GB Boş Alan

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

Kingdom Rush tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program:Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
——————————————————————————————-———-——

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-———-——

:


——————————————————————————————-———-——

Kingdom Rush İndirme & Kurulum

1- Kurulum yoktur. İndirdiğiniz rar dosyasını bir klasöre çıkarın ve “KingdomRush.exe” dosyasına tıklayarak oyuna girebilirsiniz. Crack yoktur.

Kingdom Rush oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-Yorumlar (11 yorum)
×

Bir Şeyler Ara