Kingdom Come Deliverance Update v1.3 Full-İndirKingdom Come: Deliverance oyunu son günlerde oldukça ses getiren bir oyun. Oyun dünyasında bu kadar ses getirmesinin en büyük nedeni oyunun oynanış mekanikleri ve grafikleri. Orta Çağın karanlık dünyasına girmeye hazır olun. Çünkü oyun sizi diğer orta çağ dünyasında geçen oyunlara nazaran çok daha iyi bir şekilde sizi bu dünyada etkisi altına alacak. Çünkü oyun da diğer orta çağ oyunlarında ki gibi sihir, yaratıklar falan bulundurmuyor. Aksine hep o tarih kitaplarında okuduğumuz o tozlu sayfalarda ki çirkin olayları tüm gerçekliği ve acısıyla sizlere sunuyor hemde sizi başrol yaparak tamamen olaylara tanıklık ediyorsunuz. Şimdiden ilginizi çekti değil mi * Oyunun yapımcısı bundan tam 4 yıl önce bu oyun için bağış toplamaya başlamıştı ve şimdi oyun tamamen karşımızda.Yapımcılar her fırsatta oyun severlere güvendiklerini dile getirmiştir. Sanırım güven konusunda başarılı oldular… Umarım sizde oyunda başarılı olursunuz 🙂 Sizlere şimdiden keyifli ve eğlenceli oyunlar dileriz…

Bu güncelleme oyuna Türkçe Dil desteği getiriyor ve bazı oyun hatalarını da çözüyor.

 

 

İndirme bölümümüz

indir

———————————————————————
Virüs taraması sonucu: Tarandı, tertemiz. Zararlı herhangi bir şeye rastlamadık.
———————————————————————-

TAVSİYEMİZ VARR!:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

Alternatif Cloud Linki


download-game-icon - Kopya Cloud Alternatif Link | Mega

Rar şifresi:www.saglamoyun.com

Not-2: Cloud/bulut linklere link kısaltma(bc.vc) ekleyebiliriz, linke tıkladıktan sonra sağ üst tarafta 5 saniye sayar, 5 saniye bittiğinde “reklamı geç” deyiniz. Asıl link gelecektir. (herhangi bir sorun yaşarsanız F5 yaparak o sayfayı yenileyin.)
 

Torrent İndirme Linki

 

download-game-icon - torrent  TORRENT İndir
Not: Torrent linklerinin seed ve hızı değişebilir ve bu bizimle alakalı değildir.
 

 Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

 

Çok sade anlatım:

İndirdiğiniz dosyanın içinde yer alan “Update” klasöründeki setup.exe’yi çalıştırarak oyun dizinine kurun.
Daha sonra ise “CODEX” klasöründeki her şeyi oyunun kurulu olduğu dizine atın.

İyi oyunlar!

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak veya bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun
 

Bir önceki yazımız olan The Forest Full İndir-PC-Torrent! başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara