Kane-and-Lynch-2-Dog-Days-dangeras-full-tek-link-oyun-indir-game-saglamoyun-cover

Kane and Lynch 2 Dog Days Full Tek Link İndirkane-and-lynch-2-dog-days-full-tek-link-indir

 

Oyun Hakkında Bilgi:

Oyunumuzda çinde psikopat iki arkadaşın hikayesine tanıklık oluyoruz. Eski ama hala günümüzde geçerliliğini koruyan oyun bazı özellikleri ile günümüz aksiyon oyunlarına taş çıkarır emin olun. Çok farklı havaya sahip oyun absürd ögelerle dolu. Nasıl diyeceksiniz şimdi 🙂

Oyuna daha başlar başlamaz farklı bir havası olduğunu anlıyorsunuz. Girişi bile diğerlerinden farklıyım ben diyor. Kamera açısı gerçek kameraman var gibi. Yani oyunda siz oynarken sanki sizin karakterinizi biri sürekli kamera ile takip ediyor. Koştuğunuz zaman ekran daha fazla sallanıyor. Yabancı insanlar öldüğünde ve ya açık saçık sahnelerde sansür devreye giriyor. Sanki televizyon izler gibi 🙂 Kan ekrana sıçrarken kameraman bile sendeliyor. Açıkçası böyle olması gerçekten ilgi çekici olmuş.

Grafik olarak eski yapım olmasının özelliklerini görüyoruz gibi. Her ne kadar şöyle böyle deselerde bana göre oyunda kameraman sizi takip ediyor hissi yaşatmak için grafikleri canlandırma yapmışlar. Tatmin edici bir görünümü hatta bazı yerlerde hayretler içinde bırakacak grafiklere sahip.

Ses oyuna uyumlu, konuşma sahneleri, savaş sahneleri çok iyi seslendirilmiş.

Oynanabilirlik açısından biraz farklı türüne göre. Ama öğretiyor aşta ve sorun kalmıyor.

Oyun genel olarak ilgimizi çektiği için ve farklı bir havası olduğundan oynamanızı tavsiye ederiz.

İyi Eğlenceler…

Oyunun Türü: Aksiyon, FPS
Çıkış Tarihi: 17 Ağustos 2010
Oyunun Adı: Kane and Lynch 2 Dog Days
Oyunun Boyutu: 7,46 GB

 

Oyun İçi Görüntü:

 

kane-and-lynch-2-dog-days-full-tek-link-indir

kane-and-lynch-2-dog-days-full-tek-link-indir

kane-and-lynch-2-dog-days-full-tek-link-indir

kane-and-lynch-2-dog-days-full-tek-link-indir

kane-and-lynch-2-dog-days-full-tek-link-indir

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win XP, Vista, 7, 8, 8.1 (32 & 64 bit)
İşlemci: Intel Pentium IV 3.0 GHz / AMD 2.5 GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 512 MB VRAM – NVidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1800
Sabit Disk: 15 GB boş alan

Oyun Tanıtım Videosu:

İndirme bölümümüz

:

 

 

İndirme Linkimiz:

 

indir

 

 

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 

indir

 

 

Kane and Lynch 2 Dog Days Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

 

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayarak ilerleyin oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.

 

Normal Anlatım:

 

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın. NOT :: BU OYUNUN KURULUMUNDA KONUMU SİZ BELİRLİYORSUNUZ. TAVSİYEM YENİ BİR KLASÖR OLUŞTURUP İÇİNE KURMANIZDIR…

4-Açılan pencerede next tıklayın, kuralları kabul et butonu gelecek işaretleyip konumu seçip tekrar next next tıklayarak ilerleyin ve oyun kurulmaya başlasın.

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun.

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın “Burada sizin belirlediğiniz yani oyunu nereye kurduysanız oraya ekleyeceksiniz” ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır, çünkü biz bu yazıları yazmadan önce ve buraya oyunu eklemeden önce çalışıp çalışmadığını bizzat test ettik 😉

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (7 yorum)
×

Bir Şeyler Ara