James Bond 007 Blood Stone Full Tek Link İndirOyun Hakkında Bilgi:

Oyun Türü: Aksiyon

Oyun Hakkında Kısaca: Ünlü Ajanımız 007 yani James Bond Yeni bir görev için geri dönüyor! Her James Bond filminde olduğu gibi Özel Silahlar, Teknolojik Cihazlar ve Ajan Yetenekleri ile donatılmış bir karaktere sahibiz. Ayrıca oyunda ilk bölüm çok tanıdık bir şehrimiz olan İstanbul’da geçiyor. Ancak İstanbul’un çok başarılı yansıtıldığını söyleyemiyorum. Sonuç olarak yapım Bolca Aksiyon dolu. Eğer Aksiyon ve biraz da Heyecan ile Eğlence istiyorsanız bu oyunu kesinlikle oynamalısınız.

Oyun Çıkış Tarihi5 Kasım 2010

Oyun Boyutu5,31 GB – Tek Link veya Partlı

Oyun içi Görseller:

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows XP  / Vista / 7
İşlemci: Intel Core 2 Duo E4300 1.80 GHz / AMD Athlon 64 X2 4000+ 2.0 GHz
Ram: 1 GB (XP) / 2 GB (Vista / 7)
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 7600 GT / ATI Radeon X1650
Boş Alan: 7 GB

Oyun tanıtım videosu:

Gerekenler:

James Bond 007 Blood Stone oyununu tek link indireceğiz. İndirdiğimiz linkler sıkıştırılmış bir rar dosyasıdır. Çıkartmak için gereken program: Winrar.

İnen dosya bir iso dosyasıdır. Dosyayı açmamız için kullanacağımız program: Daemon Tools Lite
———————————————————————————————————-

İndirme Bölümümüz

———————————————————————————————————-

 

Tavsiye yayın: (11 TL ye SMS ile Premium Alarak bu vb. birçok oyunu zahmetsizce indirin!)
———————————————————————————————————-

James Bond Blood Stone İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan “.iso” dosyasına çift tıklayın veya daemon tools yardımıyla açın. Bu sanal bir DVD ve bu DVD yi açmak için daemon tools lite programına ihtiyacımız var.

2- Daha sonra bilgisayarım – Sanal Cd’nize çift tıklayın sonra ve next next tıklayarak kurulumu başlatın.(klasik kurulum)

3- Bittikten sonra CRACK atmamız gerekiyor.

4- Crack atmak için Crack klasörüne tıklayın.

5- Crack klasörünün içerisindeki ”BondUpdate_75907_to_76654.exe”yi açarak güncellenmesini sağlayın. Güncelleme tamamlandıktan sonra Crack klasörünün içerisindeki dosyaları olduğu gibi kopyalayın ve oyunu kurduğunuz konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir dedikten sonra oyunumuza girip oynayabiliriz.

James Bond 007 Blood Stone oynanmaya hazır. Buradaki anlatılanlar bizzat tarafımızca denenmiş olup oyun çalıştığı görüldükten sonra sitemize eklenmiştir, diğer tüm oyunlar gibi.. Yani herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bu konu her zaman günceldir. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones RPG Full Sorunsuz Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (22 yorum)
×

Bir Şeyler Ara