Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

İşte PES 2013’ün Yayınlanan İlk Videosu !Pes 2013 ile ilgili diğer yayınlarımız:

Pes 2013 Full Sorunsuz İndir

Pes 2013 Sadece Crack İndir

Pes 2013 Oyundan Atma Problemi Kesin Çözümü

PES 2012’yi indirip oynamanızda öncü olan sitemiz kuşkusuz ki PES 2013 çıktığında da bu amacını gerçekleştirecektir. Ama tabi oyunun çıkmasına daha bayağı var. Konami her yılın yarısında bir sonraki PES oyununu duyuruyor ve videosunu yayınlıyor.

PES 2013 ile ilgili karşımıza ilk video geldi. Konami Show olarak adlandırılan basın toplantısında Konami firmasının bir çok oyunu ile ilgili bilgiler gün ışığına çıktı. En çok dikkat çeken oyunlar arasında kuşkusuz ki Metal Gear Rising ve PES 2013 vardı. PES Yapımcısı Kei Masuda bize en son gelişmeleri aktardı. 

Bu yıl ki PES 2013 kapak tanıtımında Cristiano Ronaldo yer alıyor Geçtiğimiz yıllarda ise Messi ile tanıtımlar yapılmıştı. Hatta PES’in sürekli messi ile tanıtımlar yapması “pes’lerde messi ronaldodan özellik bakımından daha mı iyi?” sorusunu akıllara getiriyordu.

Bir önceki yazımız olan Joe Danger ve Joe Danger 2 PC Game Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ