Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

İnternette İzlediğiniz Her Videoyu İndirin: IDM 6.12 Full
İnternet kullanıcısı çoğu kişinin bildiği IDM programından bahsediyorum. Programı kullanmak çok basit. Video izlediğinizde sağ üst tarafta çıkan ikona tıklayın ve videonuz başlasın inmeye.

IDM programının en çekici tarafı videoyu veya dosyayı parçalayarak indirmesidir. Bu sayede hızlıca inen dosya parçalarını en sonda birleştiriyor ve bunu çok çabuk yapıyor.

Başka bir çekici yönüyse indirmeniz yarım kaldığı taktirde sonradan devam ettirebilmeniz.

Ayrıca programın dili türkçe. Bu bakımdan istediğiniz gibi kurcalayabilirsiniz. Mesela şahsen kurcalamam sonucunda IDM dosyayı indirdikten sonra bilgisayarı kapatabiliyormuş, böyle bir özelliği varmış, bunu keşfetmiş bulundum.

İndirmekte olduğunuz veya indirdiğiniz dosyanın ismine IDM üzerinde sağ tıklayıp özellikler dediğinizde o dosyayla alakalı hangi siteden inmiş, nereye kaydedilmiş, boyutu nedir?, kimlerdendir, kimin nesidir.. Birçok bilgiyi öğrenebiliyorsunuz.

Tavsiye yazı: (saglamoyun.com olarak Turbobit Premium Hesabı Veriyoruz, Tıklayın!)

 

 

Programla ilgili her türlü sorunu(nu)zu bu konuya yorum atarak sorabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan SysTweak Regclean Pro v6.21 Full Sorunsuz İndir! başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ