Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

İnternet Download Manager Güncel 6.15 Final + Crack Full İndirÇoğumuzun bildiği ve kullandığı IDM’in bu yayından şu anki(09.04.2013) en son versiyonunu full olarak indirebileceksiniz.

IDM genel olarak internette izlediğimiz videoları tek bir tuş ile son hızda indirmemizi sağlan bir programdır. Video indirmenin yanı sıra diğer tüm indirmelerde kullanır. En güzel özelliği ise internetinizin çıkabildiği son hıza kadar çıkabilmesidir. Diğer özelliklerinden en gözdesi ise istendiği zaman istenen tarayıcıda in-aktif olabilmesidir. Yani program tamamen sizin kontrolünüz altında. Çok fazla uzatmadan hepimizin az çok bildiği bu programın son veriyonunun indirme linkini verelim.

——————————————————————————————-

İndirme Bölümümüz

——————————————————————————————-

:
IDM Final 6.15 Full İndir
Not: Linklerde link kısaltma vardır, 5 saniyelik reklamın geçmesini bekleyin ve sağ üst köşede beliren reklamı geç butonuna tıklayıp asıl linke ulaşın.

 

——————————————————————————————-

IDM 6.15 Final İndirme & Kurulum

1- İndirdiğiniz klasörde bulunan idman615.exe ye tıklayın ve kurulumu yapın.

2- Bittikten sonra crack atmak için sanal diske sağ tıklayın aç deyin ve oradaki CRACK klasörüne tıklayın.

3- Crack klasörünün içerisindeki o IDM adlı dosyayı kopyalayın ve dosyayı kurduğunuz konuma yani “C:Program Files (x86)Internet Download Manager” konumuna yapıştırın, karşınıza gelen soruya kopyala ve değiştir dedikten sonra programı kullanabilirsiniz.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.
Yorum  bırakarak ya da bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.
Keyifli Oyunlar. -S.O-

Bir önceki yazımız olan SysTweak Regclean Pro v6.21 Full Sorunsuz İndir! başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ