INFERNIUM Full Tek Link İndir!Oyun Hakkında Bilgi

Infernium,PC için geliştirilmiş bir hayatta kalma oyunudur. Oyunu diğer hayatta kalma oyunlarından ayıran en belirgin özelliği oynayışı ve dinamikleri diyebilirim. Oyunda yapacağınız en küçük hamle tüm oyunu etkileyebilir. O yüzden kendinize iyi bir strateji belirlemeniz ve o yönde ilerlemeniz gerekmektedir. Oyun en iyi grafik motorlarından birisi olan Unreal Engine 4 ile geliştirilmiş bir yapım. Yani grafikleri ile sizi etkisine alacaktır. Bir şey daha oyunda ölmek oyunu diğer oyunlarda olduğu gibi sıfırlamıyor. Ölmekte oyunun bir parçası. Gerisini siz düşünün artık:) Genel olarak boş vakitlerinizde değerlendirebileceğiniz güzel ve ilginç bir yapım diyebilirim.

Oyunun Türü: Macera, Hayatta Kalma
Çıkış Tarihi: 03.04.2018
Oyunu Crackleyen Grup: PLAZA
Oyunun Boyutu: 3.4 GB

 

Oyun İçi Görseller (GamePlay)

 

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşlemci: Intel Core i3-2100 / AMD® FX-6300

RAM: 2 GB

OS: Windows 7 SP1 64bit, Windows 8.1 64bit Windows 10 64bit

Ekran Kartı:NVIDIA® GeForce GTX 750 Ti / ATI Radeon HD 7950

Boş Alan: 3 GB

 

Oyun Tanıtım Videosu:

 

İndirme Bölümü:

indir

indir INFERNIUM Full Tek Link İndir! Full İndir   indir

 

Virüs taraması sonucu: Tarandı, tertemiz. Zararlı herhangi bir şeye rastlamadık.

 

Tavsiye Yayınımız:(Turbobitten SMS ile premium alarak bu vb. bir çok dosyayı zahmetsizce, tek tıklamayla indirebilirsiniz!)

 

indir   Alternatif Link:  indir

 

download-game-icon - Kopya Alternatif Link | Mega

download-game-icon - torrent INFERNIUM Full Tek Link İndir! TORRENT İndirme Linki

Not: Torrent linklerinin seed ve hızından sitemiz sorumlu tutulamaz. Torrent linklere link kısaltma ekleyebiliriz, sağ üst tarafta 5 saniye saydıktan sonra “reklamı geç” diyiniz. Direk inecektir.
—————————————————————————————————————————————–

Oyun Kurulumu:

Dikkat!!! Sitemizdeki kurulum anlatımları sadece sitemizden yaptığınız indirme dosyaları için geçerlidir. Lütfen başka bir siteden indirdiğiniz bir oyunun kurulumunu bize danışmayınız, indirdiğiniz oyunun bizden indirilmiş olduğuna emin misiniz? O zaman gelgelelim nasıl kuracağımıza:

Çok sade anlatım:

1-Rardan çıkartın.

2-ISO dosyasını açın ve setup.exe tıklayın, açılan kutucukta en sağ alttaki “Install games” yazısına tıklayın, kurulum başlayacaktır, bittikten sonra da crack atacağız.

3-Crack klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın, Kopyala ve Değiştir dedikten sonra oyuna girebilirsiniz.(Crack klasörü boş ise veya indirdiğiniz dosyalar arasına biz eklememişsek, bu crack yapmayacağınız anlamına gelir. Kurduktan sonra direk oyunu çalıştırabilirsiniz)

Normal Anlatım:

1-İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış bir rar dosyası, Winrar programı ile sağ tıklayarak “Buraya Çıkart” ‘ a tıklayın.

2-Çıkan klasördeki iso dosyasını daemon tools lite programı ile açın(Nasıl Yaparım?)

3-Sanal diskinize çift tıkladıktan sonra -Setup başlamazda diskin içine girerse- oradaki dosyalar içerisinden “Setup.exe” olana çift tıklayın.

4-Kurulum klasik “Plaza” kurulumudur. Bu kurulumlarda setup’a tıkladıktan sonra mini bir pencere açılır. Bu pencerede sağ alttaki “Install” yazısına tıklar tıklamaz kurulum başlayacaktır.(Nasıl Yaparım?)

5-Kurulum bittikten sonra crack yapmalıyız ki oyunumuz full olsun. (Crack klasörü boş ise veya indirdiğiniz dosyalar arasına biz eklememişsek, bu crack yapmayacağınız anlamına gelir. Kurduktan sonra direk oyunu çalıştırabilirsiniz)

6-İndirdiğiniz klasörde bulunan crack klasörüne girin ve oradaki tüm dosyaları kopyalayın.(Crack klasörünün içerisindeki dosyaları antivirüs programınız sildi mi? Endişelenmeyin, crack klasörü aynı zamanda, indirmiş olduğunuz iso dosyasının da içerisinde bulunuyor.)

7-Oyunu kurduğunuz dizini açın ve o kopyalamış olduğunuz dosyaları buraya yapıştırın.

8-Kopyala ve Değiştir seçeneğini seçtikten sonra dosyalar kopyalanacaktır. Sonrasında artık oyunumuzu açıp oynayabiliriz, bilgisayarımızın özellikleri yetiyorsa oyun sorunsuz açılacaktır.

Sağlam Oyun içeriğindeki oyun ve diğer indirme linklerinin ve inen dosyaların çalışır, işe yarar ve sağlam olmasını amaç edinmiştir.

Yorum bırakarak veya bu yayını sosyal medya üzerinden paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz…

-Keyifli Oyunlar. -S.O-

fulloyun
 

Bir önceki yazımız olan Freeman Guerrilla Warfare Full İndir! başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?Yorumlar (Yorum yapılmamış)
×

Bir Şeyler Ara