YO-KAI WATCH Wibble Wobble YO-KAI WATCH Wibble Wobble

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Yo-kai Wib Wobs'a bağlanın ve dövüşün!!

Versiyonu: 2.2.6
Yapimcisi: LEVEL-5 Inc.

YO-KAI WATCH Wibble Wobble
YO-KAI WATCH Wibble Wobble
YO-KAI WATCH Wibble Wobble


YO-KAİ WATCH Yalpalama Bocalama, sevimli Yo oyuncuların baloncuklar içinde kilitli rakiplerine karşı rekabet için sayısız düşmanla yüzleşmek zorunda olduğu savaş sistemi kullanarak patlatmak için kai Wıb Wob bir bulmaca oyunudur. Eğer saldırı sırasında o kadar çok tehlike taşıyabilecek kadar büyük olurlarsa balonlar ve düşman birleştirmek ve nasıl biraz daha büyük yapalım.
Büyük Yo-kai Wıb Wob ve oluşturmak için bunları birleştirmek tüm yapmanız gereken ekranda parmağınızı kaydırın. Sadece düşmanları yok etmek için onlara darbe oluşturduğunuzda bir yo-kai için yeterince büyük. Daha hızlı, daha iyi nasıl hareket ediyorsun. Düşman sürekli sizi tetikte tutacaktır unutmayın.
Size meydan okumak için 200’den fazla Yo-kai, özgün YO-KAİ WATCH Yalpalama Bocalama oyunları. Kazanmak için mücadele, ve başka bir Yo koleksiyonu tamamlamak için kazanmak zorunda kai. Savaşlarda diğer oyuncular mücadele ve daha sonra güvendiğiniz arkadaşlarınız ile bağlayın.
YO-KAİ WATCH Yalpalama Yalpalama, gerçekten eğlenceli ve bağımlılık oyun hızlı tasarımı olan bir bulmaca oyunudur. Dikkat edin. Sevimli görünüşü sizi aldatmasın, hem çocuklar ve yetişkinler için eğlence saat sağlar.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!