WWE Immortals WWE Immortals

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

WWE güreşçileri efsanevi kahramanlara dönüştü!

Versiyonu: 1.9.1
Yapimcisi: Warner Bros. International Ent

WWE Immortals
WWE Immortals
WWE Immortals


Bu oyunda olağanüstü güçleri olan WWE Ölümsüzler uygulama, gerçek ve efsanevi kahraman-2D kontrol dövüş oyunu nerede güreşçiler WWE döndü.
Ölümsüzler Mücadele, (aynı stüdyo tarafından yapılan) ya da Şampiyonlar Marvel Yarışması gibi bu tarz diğer oyunlara benzer aramızda Adaletsizlik: Tanrılar tarzı WWE. Özellikle dokunmatik ekranlar için tasarlanmış ve üç farklı savaşçı üç üç mücadele edebilirsiniz savaşlarda kontrol ettiğiniz kahraman seçin gelişmiş bir sistem.
Ölümsüzler bir güreşçi; Triple H, John Cena, Undertaker, Bella Twins, The Rock, Hulk Hogan, WWE Kane karakterize olarak. Hepsinin kendi Süper-tür: Romalı komutanlar, Devler, Cadılar, vb kahramanlardır. değişmiştir, ve her biri özel bir hareket var. Ama tek tek her biri kaldırmak için bariyer ulaşması gerekir.
Sen AI karşı tek Ölümsüz WWE oynamak yok, diğer oyunculara karşı aynı zamanda internet üzerinden online olarak oynayabilirsiniz modları. Bu mode de özel ödüller var.
Eğer görsel araçlar hakkında konuşursak, WWE Ölümsüzler harika bellek ve 1.5 gigabayt ayak izini yerin hakkını verir. Yukarıda belirtilen tüm Savaşçılar tasarım ve modelleme olağanüstü ve oyun Adaletsizlik arka tarafı var.
WWE çarpıcı, göz alıcı, savaş oyunu her yönüyle Ölümsüz. Çok fazla içerik (savaşçı, farklı ayarlar ve hareketleri), büyük savaş sistemi ve görseller.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!