World Cricket Championship Lt World Cricket Championship Lt

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Kriket dünyasının şampiyonu olun!

Versiyonu: 5.5.1
Yapimcisi: Nextwave Multimedia Inc.

World Cricket Championship Lt
World Cricket Championship Lt


Bu eğlenceli kriket kriket Kriket Dünya Şampiyonası bu bir oyun yapar. Amacınız aynı zamanda oyunun üç modu göstermek için takım zafer: Dünya Kriket Şampiyonası, Dünya Ligi ve süper Fantezi Kriket Ligi kazanmak için.
Bu heyecan verici oyunda favori takımınızı seçin, olabildiğince hızlı vurmak ve topu odaklanmak gerekir. Eğer oyunu kazanmak için daha fazla puan kazanmak için topu çalıştırmak için daha fazla zaman olacak ve nereye kadar gider. Nerede durduğunuzu ve düzgün topa vurmak nasıl sahada ilk büyük oyununu oynamak için size öğretmek yardımcı olacak eğitici bir video tamamlamalısınız. Tek başınasın sonra rakiplere karşı oynamak hakkında eğitici bir video ama hala herhangi bir şüpheniz varsa, her zaman tekniğin ya da sadece geliştirmek istiyorsanız uygulama modunda oynayabilirsiniz.
Her çarptığını duyunca, en iyi yapmak için sizi teşvik eden en önemli maçında, seyirciler bağırırken. Dikkatle yeteneklerine göre ve herkes doğru konumda olduğundan emin olmalısınız personel takımınızı seçin.
En iyisi farklı sosyal ağlar için uygulama bağlayarak arkadaşlarınıza sorun ve becerilerini herkese göster ve refleksler. Ligi kazanmak ve yeterli puan toplamak yardımcı olacaktır, daha iyi sopa almaya devam ettiğiniz her takımı yenerek şampiyon.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!