Words Story – Addictive Word Game Words Story – Addictive Word Game

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Bilmeceler çözerek hapisten kaçın!

Versiyonu: 1.1.1
Yapimcisi: Great Puzzle Games

Words Story – Addictive Word Game
Words Story – Addictive Word Game
Words Story – Addictive Word Game


Hapishaneden bilmece çözerek kaçmaya çalışıyorsun bağımlılık Kelime Oyunu eğlenceli bir oyun hikaye kelime. Bilmece ve kaçış çözmek için doğru kelimeleri bulmak gerekir. Bu bağımlılık oyun ilgi gösteriyor kelime.
Bu oyun hapisten almaya çalıştığınız 1000’den fazla benzersiz seviyeleri vardır. Tüm seviyeler aynı şekilde oynanır: ekranın alt kısmında, doğru kelimeleri bulabilirsiniz rasgele harflerden oluşan bir dizi göreceksiniz ekranın ortasında beyaz bir boşluk yerleştirin. Oyunun başında, tüm yapmanız gereken doğru sırada bir mektup koymak, ama doğru olanları birleştirmek gerekir çözüm bulmak için devam ettikçe ve bazı atmak zorunda.
Hikaye sözcükler – bağımlılık kelime oyunu oldukça basit ve oyun daha kolay yardımcı olmak için biraz kullanılabilir. Yanlış bir kelime girdiğinizde, yanlış olanları mavi harflerle doğru yerde işaretli ve sarı renkle işaretlenmiş. Bu ipuçları ile, oldukça kolay ve oyun oynamak için rahatlatıcı olur.
Bağımlılık kelime oyunu tamamen ücretsiz hikaye kelime. Bu yüzden hiç bir video izleyerek kazandığınız para uzun süre askıda alabilirsiniz eğer bir düzeyde takılıyorum, çözmek ya da diğer düzeyleri ile yardımcı olur. Doğru sözcüğü bırakın ve iyi vakit geçirmek için zaman tahmin.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!