Wild Arms: Million Memories Wild Arms: Million Memories

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Wild Arms'ın tüm sihri artık Android'de!

Versiyonu: 1.0.1
Yapimcisi: ForwardWorks Corporation

Wild Arms: Million Memories
Wild Arms: Million Memories
Wild Arms: Million Memories


Wild Arms: akıllı telefon Vahşi Kollarına evrenin getiriyor (ワ イ ド ル リ リ リ – ズ モ ン ド ン – ム ズ ズ – ズ) Milyon Anıları, bir rol yapma oyunu. Sony konsolları için 1996 yılında ilk kez tanışmıştım bu efsanevi destan başladı.
Bu epik özel bir taksit için geri şimdi Batı medyası ile ünlü RPG. Yol boyunca size yardım etmek için silah, kılıç ve olacak sihirli, bildiğiniz insanlarla oynamak ve aynı karakteri seviyorum.
Büyüleyici bir hikaye gibi Vahşi Silah: Bir Milyon Anılar, onun Savaşı kalitesi ile aynı anda öne çıkıyor. Mükemmel bir düelloda eğlenceli, kesintisiz kullanarak dokunmatik ekranın kurgu uyan bir oyun, bir oyun karşılaştığınız düşmanları arasında gelecek olsa. Saldırı için ekrana dokunun, ve pad sanal D-hareket ya da gitmek istediğiniz yere kaydırmak için parmağınızı kullanın.
Şaşırtıcı bir gerçek ile bu epik film müziği ve harika grafikler tüm büyüsünü ele geçiren vahşi Silah: Bir Milyon Anılar, zaman, mükemmel bir RPG. Sürüm bu RPG geri döndü, mevcut en iyi RPG oyunları ile konumunu korumak için hazır.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!