Tomb Survivor Tomb Survivor

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Tehlikelerle dolu yer altı mezarlıklarını -- ve hazineyi keşfedin!!

Versiyonu: 18.11.15.1500
Yapimcisi: Leiting Games

Tomb Survivor
Tomb Survivor
Tomb Survivor


Mezar Kurtulan bir kuş bakışı açısıyla tasarlanmış bir RPG. Bu oyunda, altın Hazine meydan varsaymak nerede bulunur catacombs derinliklerini keşfetmek. Kulağa hoş geliyor, değil mi? Asla değil. Tüm bu hazineler, intikamcı ruhlar ve insan eti isteyen kana susamış canavarlar tarafından korunuyor.
Karakteri taşımak için bir kutu dokunmak gerekir. Eğer bu kutulardan biri varsa etkileşim parçalar varsa, ekrandaki düğmeleri bulmak tepkiniz kapıları açın, bulaşıkları yıkamak çıkacaktır: ve o çöp gidebilirsiniz tüm nesneleri bulmak için yardımcı olacaktır.
Mezarda Savaşı’ndan kurtulan rastgele oluşur. Bu yüzden, yeraltı mezarlıkları gezerken zaman zaman düşman saldıracak. Otomatik olarak görünecektir karakter ve canavar kendisi, ama el ile özel kombinasyonlar etkinleştirmeniz gerekir. Temelde, hayatta kalma becerileri, bu becerileri gerekir.
Açlık da etkili bir faktör olmasına rağmen canavarlar hayatta kalmak için büyük bir tehlike oluşturuyor. Stok gıda malzemelerini daha dikkatli ol bu yüzden sana gitme gerekir mezarlıkta çürür.
Mezar Survivor, orijinal bir tema, çekici grafik, içerik ve tam bir hayatta kalma RPG. Labirent yolunuzu bulmak, kötü canavarlar ordularını karşılaşma ve yol boyunca hazineleri toplamak olabilir bir zindan oluşur.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!