Throne Rush Throne Rush

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Tahtı kan ve ateşle ele geçirin!

Versiyonu: 5.8.1
Yapimcisi: NEXTERS

Throne Rush
Throne Rush
Throne Rush


Ortaçağ fantezi dünyasında kendi İmparatorluğunu rush tahta ve strateji oyunu gerçek ayarlamak için ihtiyacınız olan tahtın kontrolünü ele düşmanlarına saldırmak.
Macera başında taht Rush oyuncular birkaç kişilik küçük bir köy ile başlar. Oyun ilerledikçe tabii ki, düşmanlarını ve gerçek bir imparatorluk oluncaya kadar yerleşim yükseltebilirsiniz altüst ettiğinde.
Eğer yirmiden fazla farklı yapı türleri için olabilir kışlası inşa zam ile mutlu insanların arasında yaşamak istiyorsan, toplamda Fabrikaları ve depoları vazgeçilmezdir.
Bu kadar farklı türde kullanabileceğiniz Birliği onun taht Rush Savaş silah altına almak için izin verecektir. Böyle Ejderha gibi en temel piyade Savaşçılar, ama büyücüler, Okçular, mitolojik yaratıklar bile olacaklar.
Taht Rush savaşlar gerçek zamanlı olarak meydana gelmektedir. Sadece ekrana dokunarak askerlerinizi yerleştirin ve her savaşta, cevap nasıl olduğunu görürsünüz.
Oyunlar sosyal Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu, bağımlılık ve eğlenceli mekaniği ve harika grafikler bazı unsurları içerir Rush tahta.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!