Terra Battle Terra Battle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Kaderi yenecek bir yüzleşme!

Versiyonu: 5.5.3
Yapimcisi: Mistwalker

Terra Battle
Terra Battle


Felaket geçen hikaye, Odyssey, Blue Dragon Kaybetti) yarattığınız dünyayı kurtarmak için çalışan bir grup Terra Savaş, Mistwalker maceracı geleneksel bir SRPG tarafından geliştirilen bir oyundur.
Aynı tip, Terra savaşında diğer oyunların aksine, hikaye savaştan daha az odaklanmıştır. Yani, savaş alanında diyalog ve açıklayıcı metin okuma daha fazla zaman harcamak, ve bu mutlu oyuncu sayısı yapacak.
Terra Savaş savaş çoğunda bulunan SRPG çok uzaktır. İlgili sekmeleri her amaç bir grup kahraman saldırı ve iki karakter ile bir düşman çevreleyen bir tahta üzerinde ayarlayın.
Her zamanki gibi, Terra Savaşı çok farklı. Örneğin, başka bir karakter saldıran bir karakter önünde, daha fazla zarar olacak. Benzer şekilde, eğer bir karakter taşır, ters yönde başka bir hamle ve yerine çerçeve karakteri aşamaz. Kolay dövüşmeyi öğrenmek, ama uzmanlaşmak.
Mükemmel bir stüdyo SRPG çalışmalarına Terra Savaşı için deneyimli bir önceki tarafından geliştirilen yıldızlar. Ve beklendiği gibi, Terra Savaş hayal kırıklığına uğratmaz: ekran kontrolleri ve mükemmel grafikleri dokunmak ve oynamak için eğlenceli için mükemmel bir şekilde uygundur.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!